Bijna 7 weken geleden ben ik bevallen, flink uitgescheurd, op de OK gehecht en voelde er verder niks meer van.. Maar van de week hebben we voor de eerste keer weer gevreeën, maar t lukte voor mijn gevoel niet, t voelde stug en pijnlijk. Herkenbaar? Wanneer werd het beter bij je?
Hier ook maar dat was pas na maaaanden voor t eerst. En t is altijd (beide keren) zo gebleven helaas.. Ben er dan ook geen fan van. Maar... er zijn genoeg positieve verhalen hoor Wacht maar af.
Heb nu condooms gekocht met extra glijmiddel, misschien helpt dat.. T gekke is dat ik wel opgewonden genoeg ben zeg maar, maar dat de plek waar de hechtingen zaten super stug aanvoelt
Denk dat dat ook wel normaal is, het is toch nieuwe huid wat extra stug is. Het moet weer soepeler worden denk ik.
Las net op internet dat t zo'n 3 maanden duurt voordat de huid wat soepeler is, t zal wel tijd nodig hebben inderdaad
eerste keren was ook wat vervelend. gelukkig is dat weer helemaal goed gekomen na een paar maandjes zal wel normaal zijn denk ik.
Het litteken weefsel moet nog soepel worden, het gaat vast wel makkelijker worden. Ik ben 'scheef' gehecht en ik kreeg dus elke keer een scheurtje bij penetratie en na een jaar had ik daar ook geen last meer van. Heb het zelfs al met de vk over een knip gehad deze keer zodat alles weer goed gehecht kan worden.
Ja herkenbaar. Wij hebben voor het eerst een poging na 3 maanden gedaan, 'k vond het te pijnlijk. Nu na 5 maanden gaat het steeds beter.
Ik ben 9 weken bevallen, flink ingeknipt en daarna gehecht. Ik kreeg als tip van de verloskundige om de plek van de wond te masseren met bio oil. Ik durfde eerst niet, maar uiteindelijk toch gedaan. De plek is nu een stuk soepeler en minder pijnlijk tijdens het vrijen. Ik hoop dat je wat aan mijn reactie hebt!
Hier gisteren naar de huisarts gegaan omdat vrijen zoveel pijn doet. Vertelde ze me dat er een groot kans was dat ze de zenuw samen hadden gehecht, dat het daarom zoveel pijn doet.. TheWHAT? Zenuw? Hechten? Ouch. Zelfs het verspreiden van mijn lippen doet al gigantisch pijn.. Nu heb ik lidocaine meegekregen.. ik wou eigenlijk gewoon een doorverwijzing ergens naar om het op te lossen.. Niet echt behoefte aan weer x maanden geen seks..
Ik ben dan wel niet uitgescheurd en gehecht (alleen twee kleine schaafwondjes) en we probeerden het weer na 12 weken, maar ik had toch ook een heel rare ervaring, alles voelde zo stug en strak! En nog altijd heb ik die ervaring, het is allemaal wat 'nauwer' geworden om het zo maar te zeggen. Het wordt wel beter, maar zoals vroeger wordt het nooit.
Hier doet het niet meer zo zeer, maar dat ik er nou lol aan heb ook nog niet echt. Het voelt bij mij alsof alles van binnen verkrampt ofzo. Volgens mijn man moeten we meer oefenen haha.. maar het doet niet meer zo zeer als in het begin.
Hier ook geknipt en gehecht. Wil eerdaags het toch proberen... Kreeg de tip van de kraamverzorgster dat, zodra je weer kunt fietsen, je ook weer kunt proberen te vrijen. Ik ben benieuwd hoe het gaat, want ik had dat stugge gevoel al net voordat ik moest bevallen ...
Nee, geen doorverwijzing.. we gaan asap de lidocaine proberen en als die niet helpt eis ik een doorverwijzing.
Hier gehecht na een knip. Heel veel last gehad van de knip en de hechtingen maar na twee weken was dit totaal verdwenen.. Geef het wat tijd! Laat dit je alleen niet 'zenuwachtig' maken voor/bij een volgende poging.. Dit kan ook averechts werken
Goede tip van de bio-oil, ga ik proberen! Fijn om te lezen dat het wel vrij normaal is! Heb goede hoop dat het de volgende keer beter gaat, volgende week controle bij de gyn, zal het daar ook even aangeven, kijken wat ze zegt.