Help! Sprong?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Babs1977, May 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babs1977

    Babs1977 Bekend lid

    May 14, 2007
    646
    0
    0
    Heerlen
    Hoi meiden,

    kan mijn dochtertje al last hebben van de 6 maanden sprong? Ze is wel 2 weken te vroeg geboren.
    Ze is de hele avond al wakker en moet veel huilen. Snap er niks van :(
     
  2. MamaSon

    MamaSon Niet meer actief

    Zou kunnen, maar dat is na 1 avond moeilijk slapen nog niet te zeggen. Wel als hij morgen ook jengelig is enzo. Maar hij kan dus ook een mindere avond hebben (zoals wij ook weleens hebben)!
     
  3. Merel69

    Merel69 Fanatiek lid

    Feb 16, 2007
    1,852
    0
    0
    Kan hoor! Merel is 1 week te vroeg geboren en begon precies op 5 maanden met de sprong. Hij duurde hier 7 weken.
     
  4. MamaBianca

    MamaBianca Actief lid

    Mar 12, 2008
    478
    0
    0
    Drieborg
    Hier is nog niks van een sprong te merken.

    Hoe gaat het nu met je meisje?
     
  5. Babs1977

    Babs1977 Bekend lid

    May 14, 2007
    646
    0
    0
    Heerlen
    Gisteravond veel wakker geweest. We hebben haar om 23 uur even uit bed gehaald en geknuffeld en daarna ging ze wel lekker slapen tot 7.30. Maar zonnet weer naar bed gebracht en weer heel erg huilen. Heeft ze anders nooit last van.
    Ze kan wel sinds gister ineens heel goed omrollen. Dus zal best wel een beetje met een sprong te maken hebben.
     
  6. Ma2Be

    Ma2Be Bekend lid

    Oct 13, 2006
    994
    0
    0
    Oh jee oh jee, krijgen we nu alweer de volgende sprong?
    Hebben hier de 19 weken sprong pas net achter de rug en die was niet zo heel gezellig :(

    Hier is ze ook erg onrustig en jengelig de laatste dagen, maar ik denk eigenlijk steeds aan tandjes, kan niks anders bedenken namelijk.

    Kan het alleen heel moeilijk zien want haar tong zit er steeds voor. Wel even gevoeld net, maar voelde nog niks hards of scherps. Maar heb ook eigenlijk niet eerder aan haar tandvlees gevoeld dus weet ook niet het verschil natuurlijk..

    Maar dat opeens heel hard huilen, en beginnen met omrollen klinkt wel bekend. Als is het omrollen met mate want Anne kan nog maar alleen op haar zij, gaat sinds eergisteren met één armpje over zichzelf heen.
     

Share This Page