Wij betalen 25 euro per jaar, daarnaast nog 17,50 voor het schoolreisje In de ouderbijdrage zit: - sinterklaas - kerstdiner - paasontbijt - zomerfeest - deels het schoolreisje Verder gaan de kinderen zeer regelmatig naar het museau, theater etc. Ik weet eigenlijk niet of dat ook uit die pot komt maar ik betaal het graag!
10 euro vrijwillige bijdrage per gezin. De schoolrekening komt per kwartaal en bedraagt 70 euro voor een jaar voor onze zoon en voor dochter 180 euro voor een jaar. IK betaal die bijdrage wel geen enkele probleem.
Ik heb vorig jaar 45 euro moeten betalen en zal binnenkort wel weer een nieuwe rekening krijgen voor dit jaar. In die kosten zitten alle uitjes en vieringen ed. Ik vind het een schijntje in vergelijking met de kosten die ik maandelijks had aan het KDV dus al maken ze het duurder ben ik nog goedkoper uit
Bij ons is er geen sprake van vrijwillige bijdrage. Het is gewoon de ouderbijdrage en die is vastgesteld op 15 euro per kind. Zitten er meer dan 2 kinderen uit 1 gezin op school zijn de kinderen na kind nr 3 gratis (moeten ze wel tegelijkertijd naar school gaan). Hiermee worden uitstapjes bekostigd. - ze zijn al naar de bieb geweest (hiervoor vragen ze ouders met vervoer mee zodat er geen vervoerskosten zijn) - krijgen ze met sint een cadeautje - kerstontbijt - paasontbijt - we hebben al een boekenmarkt gehad - schoolreisje en een gezinsavond (is om de 2 jaar).
45 plus gemaakte kosten uit eigen porto voor hapjes en dergelijke eens in de zoveel tijd. Denk totaal dan rond 60 per jaar? Ben graag actief betrokken op en bij school. Laatst hoorde ik dat een school bij ons niet mee konden doen aan een feestdag omdat de ouders niet betaalden en daar was de hele school dupe van terwijl andere scholen wel mee konden doen. Kan enkele keer voorkomen dat je het niet hebt maar een groot tekort door nalatigheid van ouders vond ik schrikbarend.
50 per jaar.. Daar zit dan alles bij! En natuurlijk betaal ik het.. Snap niet waarom mensen dit niet zouden betalen.
Ik vind dat ook altijd wel raar hoor. Als je het echt niet kunt betalen kun je hulp vragen aan de gemeente. Ik weet nog vorig jaar, kregen we een brief in september met het bedrag en of je het binnen 2 weken wilde overmaken, natuurlijk gedaan. In oktober en november weer herhalingen in de nieuwsbrief voor wie het vergeten is. Maar dan lees je notabene nog in Mei (8 maanden verder dus) of de mensen die het nog niet over hebben gemaakt dit nog aub willen doen omdat anders hun kind niet mee kan op schoolreisje.. drama toch.
Ik snap ook niet dat ouders die het gewoon kunnen betalen niet zouden betalen. Daar in tegen besef ik me ook dat er ouders zijn die het simpelweg niet kunnen betalen, als ze me dan zouden vragen of het goed is de bijdrage met b.v 5 euro te verhogen om zo een potje voor deze kinderen te creëren dat zou ik daar helemaal voor zijn.
Ja idd, dat snap ik.. Maar dan heb je ook weer de ouders erbij die het ook niet kunnen betalen, kinderen hebben geen nieuwe kleding.. Maar staan wel met een iPhone, en een pakje sigaretten.. maar geld voor belangrijk dingen hebben ze niet.. Ik vertik het om daarvoor te betalen..
Dat meen je niet wat erg zeg! Dat je je als ouders dan net schaamt dat je het ng niet betaald heb. Ik ga er vanuit dat de mensen die het niet kunnen betalen dat allang geregeld hebben via gemeente oid em dat dat al betaald is. Ik heb gekeken er staat 20 euro. Dat vind ik geen geld. Je krijgt bericht van school hoe en wanneer dat te betalen toch?
Hier zit de oudste sinds 2 weken op school. Ik heb hier nog niets over gehoord. Krijg je hier vanzelf bericht over?
Heb net even gekeken op hun site. Hier is het 18 per jaar per kind. Dit is voor de kerstviering, excursies, de kalender, schoolfeest, sinterklaasfeest, thema avond en een Jubilea.
De moeder die ik ken, heeft dit niet. Ze moet echt krabben en kleien om de maand rond te komen, eet zelf regelmatig niet zodat haar kinderen wel wat te eten hebben. Heel schrijnend om te zien.
Zo'n potje bestaat al, Pluk. Ouders moeten dan wel openheid van (financiële) zaken geven, maar dan krijgen ze gewoon geld om de vrijwillige bijdrage te betalen. Ik ben voor solidariteit, maar ik weiger om te betalen voor ouders die hun kasboekje niet rond kunnen krijgen terwijl ze wel genoeg inkomsten hebben.
Ik heb niet alles gelezen maar wij moesten vorige jaar 80 betalen persoonlijk vindt ik dat veel te veel..heb het natuurlijk netjes betaald en kan het ook missen maar kom op zeg 80 Ben benieuwd hoeveel het dit jaar zal zijn..vast niet goedkoper..
Ik weet het en ze zal er ongetwijfeld gebruik van maken maar op dit moment zit mijn hoofd er nog even van vol.