Ik had vorige week maandag een uurtje of twee menstruatiepijn en best wel erge rugpijn in mn onder rug. Nou is mijnvraag kan dit door een eisprong want ik lees bij de klachten van een eisprong wel krampen maar nooit dat er iemand ook rigpijn heeft. Dus daarom vraag ik wat zijn jullie klachten bij de eisprong
Hier ook aantal dagen zeurende ongi pijn voor eisprong. Dit is echter de groeispurt van de follikel en dus niet je eisprong zelf heb ik me laten vertellen. Bij mij is het meestal als de pijn weg is mijn eisprong is geweest. Succes
Tussen 2 miskramen in heb ik ook een paar maanden het rijpen van het eitje gevoeld, maar de eisprong zelf heb ik nooit gevoeld. Het voelen van de rijping is op een gegeven moment ook weer weggegaan.
Ik heb aan mijn rechterkant altijd heel veel pijn. Elke stap die ik zet doet pijn. Daarna is de pijn grotendeels weg, eitje is dan gesprongen!
Ja ik herken dat wel, flinke steken/krampen en lage rugpijn. Wel voel ik die steken aan 1 kant en bouwt de pijn zich op
Ik had geen steken ik had echt menstruatie pijn haha. Ik hoop echt dat t me eisprong was dan word ik weer een keer ongesteld na twee maanden. Hahah
hier nooit wat van gevoeld. wel chronische pijn in die regio, maar de darmen lopen er ook langs he... dus kan er helaas niets over zeggen.
Ik voel de laatste groeispurt van mijn eitjes, maar mijn eisprong... nog nooit gevoeld naar mijn idee en ik geloof er eigenlijk ook helemaal niet in!
Jaa maar t duurde echt een uurtje ofzo. Mja als t me eisprong was moet ik rond de 17e ongesteld worden. Als ik het dan niet ben dan ga ik naar de dokter aan t einde van de maand
Ik voel hem steeds heel goed groeien, weet dus ook langs welke kant hij groeit ik voel het bij elke stap die ik zet en zeker wanneer ik ga zitten of als ik opsta. Ik voel hem niet altijd springen maar meestal wel, heb dan een enorme kramp onder in mijn buik, daarna voel ik mijn ei ook niet meer.
Tja.. dat heet ontpillen. Het kan nog wel tot max een half jaar duren voordat je cyclus op gang is helaas. Vaak doet een huisarts nog niks en moet je toch nog even afwachten om te kijken of je cyclus toch zelf op gang gaat komen. Succes ermee.
Als ik het groeien voel, dan voel ik voel altijd rechts, vrijwel nooit links. Soms een beetje zeurderige gevoel, maar nooit echt steken of zo. Het voelt bij mij precies hetzelfde als dat zeurderige gevoel bij een menstruatie.
Heb zo af n toe hele lichte menstruatie pijn. Dat duurt maar n paar minuten en dan gaat t over naar kleine steekjes. Ga deze week denk ik ovulatie testen halen of nog een zwangerschaps test. Zijn die van de action eigenlijk wel goed omdat ze maar 2,50 zijn
Ik voel dan een paar uur lang steken onderin m'n buik (rechts of links). Dit doet soms nog best wel pijn ook trouwens😅 Voor diegene die het voelen, voelen jullie het elke maand of ook weleens niet?
Ik voel wel vaak een steek links of rechts en buikkramp rond de eisprong. En ontpillen gaat bij de een sneller als de ander. Ik heb 11 jaar aan de pil gezeten, ik was in augustus gestopt en ik raakte in november zwanger.