Sinds vorige week erg last van benauwdheid, hebben meer dit? De ene keer last van als ik bv loop en praat en vandaag de hele ochtend al.
Niet herkenbaar met zo een vroeg termijn. Wel tijdens de laatste loodjes. Maar het zou kunnen hoor want je darmen gaan verschuiven om ruimte te maken voor je groeiende baarmoeder en dat geeft misschien wel een benauwd gevoel omdat er hier en daar wat opzij geduwd wordt. Gewoon even lekker rustig aan doen dan. Je lijf moet nog wennen aan al die grote veranderingen
Is het benauwdheid of snel kortademig? Ik ben ook snel kortademig, het voelt wat benauwd aan, even rustig gaan zitten en dan gaat het wel weer. Maar wel even een vervelend gevoel!
Ik herken het ook wel bij mij begon dit met ongeveer 13 weken en het word steeds erger. Door de hormonen zwellen de slijmvliezen meer op dus lijkt het alsof je aldoor verkouden bent weinig aan te doen. Later in de zwangerschap ( zoals ik nu) worden je longen wat ingedrukt en moeten ze samen met je hart harder werken. Hierdoor raak je sneller buiten adem en kan je last hebben van een snelle hartslag.