op 10 januari heb ik hier de vraag gesteld wat jullie zouden doen in mijn situatie. dat ging erom of jullie wel of niet met condoom zouden vrijen als je in mijn situatie zou zitten. in de laatste 2 a 3 maanden hebben mijn man en ik dus veel gesproken over wel en niet het gebruik ervan. en we hebben het om en om gedaan soms wel met condoom en soms niet.. zie hier andere topic. http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/489388-zouden-jullie-doen-mijn-situatie.html Punt is nu dat ik 3 dagen overtijd ben. de cyclus die ik heb zit tussen de 25 en 30 dagen. ik zit nu op dag 33. en ik ben dus nog niet ongesteld. sinds we voor eiceldonatie zijn gegaan heb ik het steeds bij gehouden wanneer ik ongesteld werd en hoelang. er is een korte periode rond de geboorte van onze dochter die via draagmoeder ter wereld is gekomen dat ik de pil heb geslikt daarna ook weer gaan bijhouden. en zat steeds netjes tussen de 25 en 30 dagen. Nu dus niet ik heb gisteren een test van Kruidvat gedaan en die was negatief. hoelang zou ik moeten wachten om weer een test te doen als de menstruatie niet is doorgekomen? Ik menstrueer nooit veel en soms ook maar 3 dagen of zo, maar nu dus gewoon niet.. helemaal niks. Ik verwacht niet dat ik gezien de kleine kans zwanger ben.. maar dit heb ik in geen jaren gehad.. en is vreemd.. en tja dan moet je voor de zekerheid toch testen.
Ik heb je vorige topic toen ook gelezen. Ik zou wat actiontesten halen en over twee dagen weer eens testen.
zijn die betrouwbaar dan want van Kruidvat heb ik niet zo'n goede dingen gelezen. hier in de buurt zit een Etos zijn die ook betrouwbaar?
Misschien ook ff bij de vk hier op de site vragen? Hun hebben er denk ik meer verstand van! En ik denk als je naar het ziekenhuis belt naar de gyn dat ze dan zeggen dat je dan nog ff geduld moet hebben.. En anders over een paar dagen nog een keertje proberen. (donderdag of zo) Ik zeg ook maar wat hoor... Ben namelijk geen gyn/vk!
Die van de action vind ik wel betrouwbaar heb er ook niet over gelezen dat ze vals positief en of indroogstreepjes geven... Bij mij iig niet. Ik zou van de etos iig NIET die met een plus/kruisje doen omdat die vaag moeilijk te zien zijn. Verder heb ik weinig ervan met testen van etos.
Ligt er aan welke testen je pakt van de etos! Ik had van testponit geloof ik? Ik weet niet de prijs precies meer, 10 of 12 euro nog wat voor 2. Ik dacht deze; https://www.google.nl/search?hl=nl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=667&q=testpoint+etos&oq=testpoint+etos&gs_l=img.3...205.3238.0.3368.14.6.0.8.8.0.139.536.5j1.6.0....0...1ac.1.32.img..5.9.547.qS5Sk4S-iG8#facrc=_&imgdii=_&imgrc=xGZiXIrgl926BM%253A%3BIEFETEdn6fvLkM%3Bhttp%253A%252F%252Fcmgtcontent.ahold.com.kpnis.nl%252Fcmgtcontent%252Fmedia%252F%252F000884800%252F000%252F000884806_001_167032_200.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ah.nl%252Fappie%252Fproducten%252Fdrogisterij%252Fintimiteit%252Fzwangerschap-kraamtijd%3B200%3B200 Ik vond ze vrij duidelijk bij mij op 10 dpo. Zels een keer iets donkerder dan de kv. Ik hoop iig dat je echt zwanger bent!!
vandaag nog een testje gedaan, van test point. 5 dagen na dat ik dus ongesteld had moeten worden. en uitgegaan van de langste cyclus dag die ik in de afgelopen maanden heb gehad. deze test was ook negatief , maar ik ben ook nog steeds niet ongesteld. de vk van het forum gaf aan om een week na de eerste test nog een x te testen dus volgende week nog maar een keer een test doen als ik nog steeds niet ongesteld ben geworden.