Sinds begin dit jaar is mijn eisprong beduidend eerder dan van tevoren, ca. dag 12, vroeger altijd tussen dag 18-20. Ik las ergens dat dat dit met de leeftijd te maken kan hebben (ben 37,5). Herkennen jullie dit? Betekent dit dat de kwaliteit van de eitjes minder wordt? Ook heb ik opeens nooit meer twee dagen een positieve ovulatietest. Zie bijgevoegde foto (alleen CB smiley op dag 11). Voorheen had ik dat ook twee dagen. Ik maak me een beetje zorgen om de kwaliteit van mijn ei(sprong) en de eerste tekenen van de overgang... Edit: ook nog één vraagje over het klussen: gisteren wel geklust, maar heeft het nog zin om morgen (dag 12) te klussen? Of beter vandaag? Alvast dank voor de reacties!
Ik ben niet bezig voor een kindje maar ik (38) heb kortere cyclussen sinds een maand of 9. Mijn ovulatie is eerder en mijn cyclussen zijn tussen de 25 tot 28 dagen ipv gemiddeld 32 a 33 dagen. Ik denk dat je op onze leeftijd al te maken hebt met eitjes van mindere kwaliteit maar denk ook dat het per vrouw verschilt
Dank voor je bericht, @Lola1982 Ja dat gevoel heb ik dus ook... Dan maar niet te lang meer wachten met de mmm. We zijn inmiddels weer zo’n 1,5 bezig, en omdat het een paar keer spontaan gelukt is -maar misging- zijn we er nog niet helemaal aan toe. Maar in de mmm kunnen ze wel meekijken naar de cyclus en eitjes. Al is het toch weer een stap. Opeens had ik weer hoop dat we dit zelf wel konden fixen
Hier ook kortere cycli de laatste maanden. Ipv 37 dagen nu vaak 28 dagen met eisprong op dag 19. Hier zal het idd m'n leeftijd zijn, ben 42 inmiddels. Korter wordende cycli schijnt het eerste teken van een naderende overgang te zijn heb ik me laten vertellen.