Hallo dames Ik had een eerder topic gehad een kleine week geleden Over mijn kruidvat 2 v 5 Ik had hele lichte streepjes op de test .. Mijn probleem is ze staan er nog! En ze worden niet donkerder ! Ze zijn zichbaar want ik heb ze aan iemand laten zien Het is gewoon vervelend Ik kan geen foto toevoegen zit via mobiel Maar in mijn oude topic kunnen de testen wel gezien worde (ik zit nu ongeveer 4 dagen voor nod) Iemand een idee hoe dit kan
ja als je 2 streepjes hebt op een zwangerschapstest dan zou ik zeggen dat je zwanger bent. Ik test ook een dag of 4 voor mijn NOD al positief met de kruidvat 2v5 testen.
Hoe dit kan geen idee, maar het lijkt me geen goede zaak als je 5 dagen achter elkaar dezelfde intensiteit streepjes hebt die niet donkerder worden. Ik vind trouwens jouw testen niet echt posi streepjes bevatten, maar het lijkt alsof de vloeistof niet goed is doorgelopen (is een waas blijven hangen). En tja ... ik zie deze resultaten de afgelopen weken op echt heel veel kv testen helaas Andere testen (andere merken) geven dan duidelijk negatief aan. Ik denk dat KV met de kwaliteit aan het klooien is. Als trouwens over 4 dagen pas je nod is, dan ben je zo'n 9 dagen voor nod begonnen met testen?? Dat is echt veel te vroeg hoor!
hoi lovepeet. Ik ben zelf twee maanden bezig met ovulatietesten. En heb duidelijk mijn lh piek gevonden op 18 maart. Was geen twijfel over mogelijk de streep was overduidelijk donkerder dan de controlestreep dat was op dag 10 van mijn cyclus. Einde van de maand werd ik gewoon ongesteld. Dus was deze maand weer begonnen met ovulatietesten vanaf dag 8 omdat hij vorige maand snel was. Ik had van dag 8 tot en met dag 12 ook een licht streepje. En dan ga je twijfelen of je hem heb gemist en zo. En gisteren had ik nog 1 test en dacht ach die doe ik ook gewoon nog even. En die test was weer net zo fel als vorige maand. Dus hiermee wil ik zeggen als je de LH piek heb dan zie je dat overduidelijk en je heb dat hormoon altijd wel een beetje in je urine daarom is de streep meestal wel licht. Ik wil je hiermee absoluut niet mee ontmoedigen hoor. Het feit is nu dat je wel of niet zwanger bent en dat kan je niet meten met ovulatietesten. Het komt voor dat het hormoon die de lh piek laat zien aanwezig blijft mocht je zwanger zijn, maar het is heel onbetrouwbaar om daar vanuit te gaan. Moeilijk maar die vier dagen nog even wachten. Zo makkelijk gezegd he . Ik moet nu weer 14 dagen wachten.
ohoh sorry. Ik zie na het plaatsen van mijn eigen bericht dat het om zwangerschapstesten gaat. Dom van mij ik dacht ovulatietesten. Mijn excuses. stomme ik...
@smeagol geeft niet De rest , Tja 9 dagen ervoor was erg vroeg Maar tot mijn verbazing wel streepjes Die foto die daar staat dat is 1 van de 8 ofz! Allemaal krijg ik zulke streepjes en dan zijn ze wel goed Doorgelopen .. Ik begrijp er niets meer van
Hoi lovepeet, Ik had hetzelfde probleem. Helaas betekende het bij mij niet veel goeds. Woensdag licht streepje, donderdag ietsie donkerder maar zaterdag weer even licht als woensdag. Voelde al aan dat het niet goed zou zijn en idd, gisteren menstruatie doorgezet. Dus VMK. Was slechts paar daagjes overtijd. Maar Ik heb uiteraard ook zat verhalen gelezen van lichte streepjes waar het wel goed ging. Laten we eerlijk zijn, je zoekt bevestiging maar die kan helaas niemand je geven. Deed ik ook hoor!!! is ook logisch. Je wil gewoon horen dat het goed zit. Het is zo onzeker en spannend die eerste weken. Hoop van harte dat het goed zal gaan. Maar geen buikpijn en geen bloedverlies is prima!!! Houden zo. En hopelijk snel donkerder streepjes voor je. Ik duim voor je. Succes!!!
Wat vervelend Waaron gebruik je geen test van clear blue ik zou zeggen een streep is een streep. Ik hoop dat je snel meer duidelijk heid hebt ik zal voor je duimen