BAM! Temperatuurdaling Hoe dan toch.. Kan zelfs bij een eventuele innestelingsbloeding de temperatuur weer dalen (en een ongi volgen)? Zware domper dit :x
Ah nee..! Snap dat het een domper is. Ik ben niet echt bekend met temperaturen, dus ik kan er weinig over zeggen.
Hier vanmorgen een testje gedaan,geen streep te bekennen natuurlijk. Zit nu op dag 25. Normaal cyclus van 26 dagen,zal nu wel langer zijn. Heb wel al vanaf vorige week ongie krampjes,en puistjes(normaal nooit last van) Weet iemand of ik nu al gelijk met tarwekiemolie kan beginnen? Of moet ik wachten tot in mijn volgende cyclus. En kun je dat dan je hele cyclus gebruiken? Gr
Heb zelf geen verstand van tempen,hoop toch voor je dat je zwanger bent. Snap soms ook helemaal niks meer van mijn lichaam
Jeetje, zit in hetzelfde schuitje. Op 10 dpo wat lichtroze afscheiding en vond dat een geweldig teken. Vanochtend temp gedaald met 0, 2 graden! Zwaar gefrustreerd:x. Op ff wel kaartjes gezien waar de temp daalt en toch weer omhoog gaat. En ook waar na spotting en dip op b.v. 10 dpo gewoon ongi volgt. Zoals 100.000.000 andere zaken tijdens zwanger worden kan het alle kanten op. Je hebt nog een paar dagen voor je nod, ik zal voor je duimen! Voel me zwaar k****e en verdrietig vandaag.
Zwaar balen he, maar goed..we zijn er nog niet! Geen teken van ongi is positief. Ik kan je wel begrijpen! Heb jij eerder in je cyclussen spotting gehad trouwens. Toch vreemd dat we een spotting hebben gehad. Waar zou het dan aan liggen denk je dan
Vind ik een heel goede vraag heb nooit spotting, roze afscheiding enz gehad! Het kan misschien door schommelende hormonen komen. Had ergens gelezen dat het verlagen van oestrogeen naar verhoging van progesteron spotting kan veroorzaken. Kan ook een gesprongen vaatje bij de baarmoedermond zijn, *zucht* zoveel oorzaken. Wordt er helemaal hysterisch van
De teleurstelling met zo vroeg voor NOD testen is vaak groter dan het geluk hebben van een + heeft alles te maken met hcg hormoon die vaak niet al zo hoog is en dus niet detecteerbaar. Weet er alles van met niet kunnen wachten tot je mag testen en heb zelf ook vaak genoeg te vroeg getest. Zonde van de testen en je teleurstelling. Wil niet betweterig overkomen, komt juist omdat ik het snap. Je lichaam kan ook elke maand gewoon anders reageren. Hoop dat ik iemand hiermee gerust stel.
Ik heb op dag 3 na mijn ei pijnlijke borsten, maar dat heb ik standaard na mijn ei, dus dat telt niet. Maar heb sinds vanochtend ook enorme last van maagzuur. Zegt dat iets?
Te optimistisch geweest. Vandaag licht roze afscheiding gespot.. Ik dacht echt dat het raak was! 12 DPO Temp iets gestegen. Ongi krampjes, moe en lage rugpijn. Baaldag!!
3DPO is nog iets te vroeg om daar wat over te kunnen zeggen. Ik lees wel vaak dat dat een symptoom kan zijn
Jouw NOD komt dichterbij. Wat spannend!! Misschien een stomme vraag, maar waar staat DPO voor? Ja het is idd te vroeg. Ik ben ongeduldig en wil dit te graag. Zorgt alleen maar voor teleurstellingen, maar zo ben ik nou eenmaal.
Het aantal dagen na de eisprong > Days Past Ovulation Nog een paar dagen wachten, maar ik heb een vermoeden dat de stomme duivels eerder komen!
Nee, nog niet doorgezet. Denk morgen. Heb vaak lichtroze spotting dag voor MS. Wat het op 9 DPO was vraag ik mij dan echt af
Licht roze kan ook innesting zijn...kan tot 2 weken na je ei. Dus het zou kunnen.... Heb het beide keren gehad... GarnAalroze
Ik kwam erachter toen ik lichtjes in mijn bmm 'kneep'. Het was heel lichtroze. Omdat ik op 9 DPO al licht bruinverlies had dacht ik dat dat de innesteling kon zijn. Is het mogelijk dat bruine of roze afscheiding verschillende dagen zichtbaar is?
Ik ook even mee kletsen. Ik denk dat ik morgen 2 weken terug mijn ei heb gehad. Door de slijmerige afscheiding en mijn ei krijg ik pukkels. Ik ben voornemens om morgen te testen. Alleen ik begin te twijfelen. Ik heb sinds gisteren ineens erg veel doorzichtig glibberige afscheiding. Ik durf bijna niet te testen. Bang voor tegenslag.
Ik heb al de hele dag zeurende ongesteldheidspijn (eigenlijk al vanaf 2 a 3 DPO) en loop iedere keer naar toilet om te kijken of ik al ongesteld wordt. Zaterdag is mijn NOD en heb een sensitest gedaan gisteren. Die was omo wit. Geen idee wat er met mij aan de hand is. Normaal gesproken alleen 1 a 2 dagen voor NOD krampen en verder niks. Nu continue het gevoel dat ik ongesteld moet worden. Ik hoop op duidelijkheid. Ik vind het ook prima als ik ongesteld word maar dan weet ik dat tenminste...