Vroege zwangerschapssymptomen-topic

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door WannaBaby82, 12 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Junyor

    Junyor Fanatiek lid

    18 nov 2010
    1.111
    0
    36
    Een broertje of zusje voor ons kleine meisje is ze
    Twente

    Begin nu ook wel een beetje ongeduldig te worden hoor.
    Sinds vanavond lichte pijn in beide liezen, voelt een beetje als spierpijn... De vieze smaak heb ik niet, nu al de hele dag ongesteldheidsgevoel in mijn buik maar nog steeds geen "oma" op bezoek...
     
  2. fleur2906

    fleur2906 Actief lid

    11 okt 2013
    203
    0
    0
    huisvrouw
    breda
    wij zijn wel bezig voor de 3 de ik ga volgende week ergens testen als ik niet ongie word

    die druk pijn heb ik nu ook
    laat het over je heen komen en als je het niet vertrouwd gewoon ha bellen heb ik ook altijd gedaan
     
  3. fleur2906

    fleur2906 Actief lid

    11 okt 2013
    203
    0
    0
    huisvrouw
    breda
     
  4. Cindy29

    Cindy29 Fanatiek lid

    13 okt 2013
    1.601
    1.098
    113
    Huh lees ik het nou verkeerd of wens je mij succes voor morgen? Ik had ook gewoon op dat bericht gereageerd ;) ik weet al dat ik zwanger ben.
    Negatieve testen zijn idd altijd weer een teleurstelling maar vind het knap als je nog zo lang kan wachten met testen.... ik zou geen geduld hebben haha
     
  5. Cindy29

    Cindy29 Fanatiek lid

    13 okt 2013
    1.601
    1.098
    113
    Zie het al, ik las het verkeerd haha sorry:D
     
  6. fleur2906

    fleur2906 Actief lid

    11 okt 2013
    203
    0
    0
    huisvrouw
    breda
    hahahah geeft niet hoor zijn vast de hormonen

    ik de teleurstelling is anders zo groot en je leest zoveel dingen en bij mensen die kwaaltjes hebben en dan neg testen

    dat ik bang ben om te gaan testen
     
  7. Cindy29

    Cindy29 Fanatiek lid

    13 okt 2013
    1.601
    1.098
    113
    Ik teste 3x positief en ben nog steeds bang dat het niet klopt dus die angst blijft geloof ik pfff. Ga straks nog eens een test halen:$
    Ik ga voor je duimen dat die positief is:D
     
  8. Denise05

    Denise05 Lid

    18 okt 2013
    21
    0
    0
    Vestigingsmanager kinderopvang
    Vanochtend ik voor de tweede keer getest en ja weer positief!! Dus Cindy29 denk dat wij beetje gelijk op gaan. Ik nu ook 4 weken zwanger.
    Ben het nog een beetje aan het verwerken...op positieve wijze dan want ons (2e) kindje is na 13 maanden proberen zoooooooo welkom!
     
  9. Love2Live

    Love2Live Fanatiek lid

    18 okt 2013
    1.786
    722
    113
    #149 Love2Live, 19 okt 2013
    Laatst bewerkt: 19 okt 2013
    Hoi ladies.

    Vandaag 9 DPO: temperatuur 0.2 graden gestegen en had vanmorgen lichtbruine afscheiding :( Wel bij het checken van mijn cervixslijm uit bmm, dus niet op mijn broekje. Komt dit voor jullie bekend voor? Is het voor MS niet iets te vroeg? Mijn cyclus is redelijk stabiel, rond de 30 dagen. Meestal heb ik pas een dag voor mijn ongi bruine afscheiding en is mijn temp stabiel/ dalende.

    Ik heb niet veel klachten. Af en toe steekjes in onderbuik en beetje weeig gevoel.. Lichte hoofdpijn. Wel wat tintelingen door mijn lichaam. Waarschijnlijk door de zenuwen! :p

    Ik heb mij trouwens voorgenomen te testen op dag van NOD. Tenzij temp stijging aanhoudt!

    Wat denken jullie?

    Mijn NOD is 26 oktober. Mijn kaartje:

    1539e1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

    A big question mark :$
     
  10. Momof3

    Momof3 Fanatiek lid

    5 dec 2011
    3.421
    1
    0
    Full time huismama
    Thuis
    Ik weet ff niet waar ik dit moet neerzetten...
    We zijn in ronde 1 voor een volgende..
    Nu zou ik de 8e een eisprong ongeveer moeten hebben. niks gevoeld (wat normaal wel is).
    Ik had last van veel witte afscheiding en nu kreeg ik eergister ineens een ontzettend felle steek die kort daarna overging in hele erge pijn in rug en buik. zo erg dat ik zou zweren dat ik meteen zwaar ongi werd. Maar niks!
    2 a 3 uur later was de pijn ook volledig verdwenen en sindsdien nog steeds veel afscheiding maar nu heel licht beige.

    Zou dit een innnesteling kunnen zijn geweest?
     
  11. fleur2906

    fleur2906 Actief lid

    11 okt 2013
    203
    0
    0
    huisvrouw
    breda

    dank je wel
    ik blijf zo misselijk en die druk op mn buik houden en heb nu ook veel vaker last van hooftpijn
    maar mijn borsten voel ik nog niet ben bang dat mn lichaam me aan het sollen is :(
     
  12. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Kan, maar zou ook je eisprong geweest kunnen zijn.
    Gezien je in je eerste ronde zit, en je lichaam vaak even tijd nodig heeft om alles op orde te hebben, kan je cyclus even op zich laten wachten.
    Succes ermee. Ben benieuwd
     
  13. Adria27

    Adria27 Bekend lid

    21 feb 2013
    808
    6
    18
    Vrouw
    maatschappelijk
    candyland
    Je kaartje ziet er mooi uit, hopelijk blijft je temp hoog. Ik heb de laatste maanden ook een vrij stabiele lf van 14 dagen. Zit nu op 10 dpo. Vanochtend heel licht roze afscheiding tijdens het afvegen, dit heb ik nooit gehad dus verwarring alom. De hele ochtend milde krampen net of ik ongi moet worden.

    Trouwens een testje gewaagd vanochtend, digitale zonder indicator maar vrij snel 'niet zwanger'. Het is ook veel te vroeg maar ik zie zoveel positieve testjes voorbij komen op zp dat ik het niet kon laten:D. Ben absoluut geen vroege tester maar mijn lichaam maakt me helemaal gestoord deze maand.Kreeg ook zomaar eggwhite cervixslijm na eisprong dus deze cyclus is echt anders dan anders. Zucht;) wachten duurt erg lang op deze manier!

    Veel succes!
     
  14. Cindy29

    Cindy29 Fanatiek lid

    13 okt 2013
    1.601
    1.098
    113
    Denise ook zo bang nu of ligt dat echt aan mij pff
    Fleur probeer je niet te gek te maken, ik dacht ook dat ik gewoon ongi zou worden want Had ook buikpijn en hoofdpijn.
    Pijn aan de borsten is bij mij nu ook weg blijf alleen die druk in de onderbuik en schaamstreek houden
     
  15. Love2Live

    Love2Live Fanatiek lid

    18 okt 2013
    1.786
    722
    113
    Pfff, ik houd het ook niet meer! We lopen best veel gelijk merk ik :D Ook bij mij dus een hele andere cyclus dan normaal. De bruine afscheiding heb ik alleen vanmorgen gehad en is zo goed als weg.

    Ik vraag mij zo erg af wat er in onze lijfjes gebeurt..
     
  16. nootje1986

    nootje1986 Actief lid

    15 okt 2013
    117
    1
    0
    NULL
    NULL
    MIJN NOD ook op 26 okt..spannend. Had er ook al een test op gewaagd maar tevergeefs. Alleen 8 dagen (k heb gister een test gedaan) is echt te vroeg denk ik. Ik ga ook pas weer zaterdag testen...
     
  17. Denise05

    Denise05 Lid

    18 okt 2013
    21
    0
    0
    Vestigingsmanager kinderopvang
    De misselijkheid bevestigd mijn test, ben enorm gevoelig voor hcg, was bij mijn vorige zwangerschap ook. Vind het vooral spannend nu het te weten en of het goed zal blijven gaan.

    Nog last van steekjes ook hoor in buik. Ook nog gevoelige borsten en onderrug pijn.
     
  18. gillian2009

    gillian2009 Bekend lid

    10 feb 2009
    727
    0
    0
    Vandaag mijn nod en nog niks. Vanochtend getest met kv 2 v5e. En negatief. Bij degene die eerst nega testten en later positief, was die negatieve test ook spierwit? En later toch een streepje? Nu maar wachten op mijn ongi of als er nog wonderen bestaan een posi test?
     
  19. guz3

    guz3 Actief lid

    17 feb 2008
    304
    0
    16
    Nou dames vanochtend en vanmiddag getest...beide negatief en afgelopen dinsdag had ik een licht positieve....Ik snap er niks van??
    Dan zal het toch wel niet en wacht ik maar op mn ongie...

    Groetjes enne meiden!!! GENIET!!
     
  20. Love2Live

    Love2Live Fanatiek lid

    18 okt 2013
    1.786
    722
    113
    Een streep na maximale afleestijd is niet te vertrouwen. Is vaak een indrooglijntje.

    Ik hoop dat je snel een dikke vette positieve test in handen hebt! :)
     

Deel Deze Pagina