vrouw filmt abortus

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Kim11, 7 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sic

    Sic Bekend lid

    17 dec 2010
    777
    691
    93
    Ik vind dat mamavanjuul zich netjes heeft verwoord. Zij ziet de foetus blijkbaar onder/tot de 12 weken als vruchtje en dit is haar persoonlijke beleving. Die verwoordt zij.
     
  2. sjanniee

    sjanniee Fanatiek lid

    15 aug 2012
    1.533
    0
    0
    Kijk aan, daar hebben we elkaar. Zij verwoordt zich dus prima, want het is haar beleving. Maar als er hier meiden zijn, waaronder ook ik, onze beleving verwoorden over het feit dat het kind wel pijn voelt, dan worden we afgekraakt :(
    Leg eens uit hoe dat kan dan ??? Zoals MamavanJuul het goed verwoordt, zo doen wij dat ook hoor.
    Daarbij gaat het niet over een kindje van ONDER de 12 weken, maar over een kindje VAN 12 weken ;)
    En een kindje van `12 weken is in mijn ogen, en in de ogen van andere, geen vruchtje meer.
    Natuurlijk mag mamavanjuul dat vinden, maar jij vindt dat ze zich goed verwoord, maar meiden die tegen abortus zijn verwoorden zich ook goed.
    Die moeten dan niet afgekraakt worden.
     
  3. Sic

    Sic Bekend lid

    17 dec 2010
    777
    691
    93
    Sjannie, graag lees ik waar ik je heb afgekraakd. In (bijna) elke post waarin ik het heb gehad over wetenschappelijk onderzoek, pijnbeleving of delen van de Silent Scream die vertraagd en ook versneld zijn weergegeven voor een bepaald effect, heb ik aangegeven dat ik niet vind dat dit betekent dat iemand dan dus voor abortus moet zijn. Dat vind ik nl ook niet.

    Ik vind dat je je opstelt alsof je wordt aangevallen, maar ik zie dit helemaal niet gebeuren.
     
  4. sjanniee

    sjanniee Fanatiek lid

    15 aug 2012
    1.533
    0
    0
    En waar in mijn post lees je dat ik zeg dat JIJ mij/iemand afkraakt ??
    Dat schrijf ik helemaal niet. Ik noem jou naam toch niet. Dus waar heb je vandaan dat ik het over jou heb ??
    Ik geef alleen aan dat jij vindt dat mamavanjuul het goed verwoord, maar dat de meiden die tegen abortus zijn, of zeggen dat het kind wel pijn voelt, zich OOK goed verwoorden.
     

Deel Deze Pagina