Vrouw Lange Frans door het lint..

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door QueenBee, 25 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimi1

    Kimi1 Fanatiek lid

    17 apr 2010
    1.946
    54
    48
    stom wijf....een beetje heel erg van t padje af schijnbaar...
     
  2. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Nou ze heeft ook al half naakt in de Panorama gestaan en nu dit dus wie weet draagt dit mee aan het ´gangsterbeeld´ voor zijn rapcarriere ;)
     
  3. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.934
    5.242
    113
    Home
    wat een dom wijf zeg
    compleet doorgeslagen
     
  4. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Pfff en dan ook nog eens samen met haar moeder?
     
  5. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ja, dat vond ik ook zo vaag. Zit je gezellig met je dochter in de auto die een geladen wapen bij zich heeft :(. Sowieso, waar bemoeit die moeder zich mee, waarom gaat zij nou weer mee Baas B. bang maken ;). Raaaaaaaaaaaaaaaaaar verhaal...
     
  6. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Het is heeeeeeeeeel 2011 om samen met je moeder op pad te gaan met een doorgeladen pistool joh.

    Nee zonder gekheid....dat arme kind is echt volledig het spoor bijster. Hoop dat ze goede en professionele hulp krijgt. Vind het ook vooral zielig voor dat arme jochie.
     
  7. Yukl

    Yukl Niet meer actief

  8. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Jeetje dit gaat wel erg ver zeg en dan samen met je moeder nog...zit haar moeder ook vast? want die is dan medeplichtig toch?
    En lange Frans is echt een hele emotionele jongen, echt een schatje.
     
  9. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Dat denk ik ook niet. Eerlijk gezegd zie ik Frans eerder als de agressieve van de twee. Ik heb 'Baas B' wel eens meegemaakt en gesproken omdat hij dezelfde opleiding doet als ik en het is echt een hele rustige en vriendelijke jongen. Ik kan me natuurlijk vreselijk in hem vergissen, maar ik denk echt niet dat alle kwaad bij hem vandaan komt.
     
  10. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Die Danielle twittert nog wel steeds.... :(

    *edit*
    Oh nee, mijn twitter account liep vast. ;);)
     
  11. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland

    serieus? Je moet toch je foon inleveren als je in de bak zit? Niet dat ik ervaring heb....maar kijk wel films...
     
  12. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Nee ik zag het verkeerd :p Mijn account flipte 'm, vandaar.
     
  13. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Hahahaha ik dacht al....:D:D
     
  14. Laika

    Laika Fanatiek lid

    23 jul 2006
    2.334
    3
    38
    Echt een vaag verhaal.
     
  15. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    10 apr 2009
    2.053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Serieus? Ik heb juist een heel ander beeld van hem.

    Ik ken (via mijn ex) Baas B een beetje en ik vind het echt een onvriendelijke kwal. :) Enorm egoïstisch en hij keek neer op alles en iedereen. Als ik hem zag vertrouwde ik hem ook voor geen meter, er was iets in de blik in zijn ogen dat ik niet vertrouwde.
    Ik ken hem alleen uit de tijd dat hij nog samen optrad met Lange Frans en ik vond Frans altijd veel aardiger. Rustig, lekker normaal en geen arrogante praatjes. Wel een enorme flirt trouwens.
    Overigens heb ik nooit diepgaande gesprekken met ze gehad hoor ;) Dus misschien zit ik er wel helemaal naast, maar Frans kwam veel vriendelijker over.
     
  16. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ MvLiam: haha oh dat is wel een heel ander beeld inderdaad :D Naja, misschien zit ik er wel volkomen naast hoor en wist ie zich sociaal wenselijk op te stellen ;)
     
  17. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.038
    1.859
    113
    Provincie Groningen
    Ben eigenlijk best benieuwd wie de politie heeft gebeld met de tip.
     
  18. giraf

    giraf Niet meer actief

    Hmmm... Vaag verhaal weer....
    En lange Frans maar zingen/rappen over zinloos geweld ;)
     
  19. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Ik ook! Vast een bekende die wist dat ze onderweg gingen.
    Wie weet het anders?
     
  20. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Ik weet niet of je expeditie Robinson hebt gezien, waarin ook Lange Frans aan mee heeft gedaan? Ik vond hem nogal dominant overkomen. Heel arrogant zelf en alles moest gaan zoals hij het wilde. Hij is er als eerste uitgestemd. Niet voor niets lijkt me (volgens mij zelfs unaniem). Mijn beeld is hierdoor wel een beetje bijgesteld. Ook in de eerste aflevering zijn er opnames bij hem thuis gemaakt. Dit vond ik hem ook geen goed doen. Ze lijken me beiden geen fijne mensen om mee te leven.
     

Deel Deze Pagina