Meiden heb zelf geen reuma. Maar mijn moeder is ocharme opgezadeld met vele soorten waaronder ook fybromyalgie,sjögren,artrose, artritis etc. Toch echt iets zwaars om mee te moeten leven, zij heeft dit ook al sinds kind zijnde en het word steeds erger. Ik wil jullie een dikke knuffel geven Want het is niet niks allemaal!
Bedankt voor je berichtje, het is regelmatig wel lastig om het te hebben. Proberen positief te blijven maar leven met (veel) pijn is niet makkelijk. Jou moeder weet er helaas alles van, maar ze heeft wel jou groot gebracht, sterke vrouw. Een mooi voorbeeld dat het kan, het gaat me lukken. Ik heb ook naast mijn Fibro ook nog een aantal andere klachten die onder artrose vallen. Jij heb een lang traject gehad zeg om mama te mogen worden, maar zie dat je nu BAM mama bent van twee kindjes, mooi hoor. Ook dat je die stap hebt gemaakt om het alleen te doen, petje af.
Ja ik zie haar pijn hebben maar weet natuurlijk niet hoe het voelt. Respect voor jullie hoor. Bedankt voor je lieve reactie. Zijn mijn 2 grote trotsen
Hoi Jilina en andere meiden. Sorry dat ik mij in dit topic gooi maar ik wil even iets bij jullie opgooien. Hebben jullie je wel eens ingelezen in de ziekte van Lyme? Mijn moeder is namelijk ook bestempeld met fibromyalgie. Een soort verzamelnaam voor alle klachten die zij de afgelopen jaren heeft. Mijn moeder heeft hier nooit vrede mee gehad en is door gaan dokteren. Zij is terecht gekomen bij een arts die gespecialiseerd is in chronische vermoeidheid. Deze arts heeft gelijk 5 testen bij haar gedaan op de ziekte van Lyme, alle 5 de testen kwamen positief uit. Ze heeft dus de ziekte van Lyme, chronisch, deze geeft veel klachten o.a. reumatisch, verlamming, vermoeidheid etc. vandaar dat ik ook aan jou moest denken Jilina. Helaas is in Nederland de chronische variant van de ziekte van Lyme, lastig vast te stellen en te behandelen, toch is deze erg in opkomst. Misschien handig om eens te googlen wat het precies inhoudt. Voor mijn moeder is het in iedersgeval erg fijn dat er nu eindelijk een oorzaak is van alle klachten die ze heeft.
Bedankt voor je berichtje. Ik ben in 2012 en 2013 getest op lyme maar hier kwam niets uit. Deze testen zijn gedaan idd na aanleiding van mijn verlamming.
Ok, fijn dat dat is uitgesloten. Moest er inderdaad toch even aan denken zeker i.v.m. je verlamming. Sterkte met alles.
Bedankt. Zolang ik 1x in de 4 weken naar de cesartherapeut ga heb ik het aardig onder controle. Maar toch blijft het een raadsel waar die verlamming, pijn en doofheid nu weg kwam. Niemand snapt het. Het is nu 2 jaar geleden en nog steeds last er van.
Welkom en als je het leuk vind mag je je ook aansluiten bij het Facebook groepje en dat geldt ook voor de rest. Is besloten groep alleen leden kunnen dingen van je lezen die je in de groep plaatst.
Geen sorry hoor, altijd fijn nieuwe ideeën, voor mij is het "helaas" ook uitgesloten dat het Lyme is. Iik zeg helaas omdat er dan misschien gerichter meer aan te doen zou zijn geweest. Wel goed dat je moeder haar gevoel gevolgd heeft en verder is gaan laten onderzoeken. Bedankt voor het delen van je ervaring.
Even een vraagje over de FB groep, is hij zichtbaar bij het vrienden overzicht op FB als je lid wordt van de groep?
Ik weet niet precies wat je bedoeld. Maar hij is niet zichtbaar in je vriendenlijst maar alleen aan de linkerkant onder het kopje groep. Maar denk dat je dat niet bedoeld. Je bedoeld zeker of het zichtbaar is of je de eerste x lid wordt en dat antwoord weet ik niet. Ga er vanuit van niet omdat hij besloten is.
Wat ik bedoel is of andere de groep dan kunnen zien staan tussen mijn vrienden of elders als ze mijn FB bekijken?
Heb de app van mijn vriend er net bij gepakt en naar mijn profiel gegaan maar ik zag niets. Alleen een openbare groep was zichtbaar. Verder was er helemaal niets te zien.
Hier ook iemand met fibromyalgie/CVS. Ik heb gelezen op een amerikaanse site dat het vooral in de derde t/m de zesde maand erg fijn wordt omdat de banden en pezen wat ontspannen... ik verheug me er ontzettend op