Hallo allemaal, ik ben nieuw hier op het forum, was op zoek naar een topic over jongensmama's...maar kon enkel een ouder topic vinden... Wil graag wat ervaringen, gedachtes uitwisselen. Ik ben een mama van 2 jongens (2 jaar, 6 maanden). Ik vind het echt superleuk en zou graag in de toekomst nog een jongen erbij willen... Nu heb ik het gevoel dat mensen vaak meisjes leuker vinden, krijg ook vaak opmerkingen over...nu nog een meisje... Of over kleertjes, dat het voor mij niet leuk zou zijn met alleen jongens... Of dat jongens zo druk zijn, niet rustig kunnen spelen...heerlijk dat enthousiasme en niemand kan zo rustig knuffelen als mijn binkie! Wordt daar vaak een beetje moe van! Jongens zijn zo leuk! Herkenbaar?
Heel herkenbaar! Ik krijg ook vaak van dit soort opmerkingen. 'Zo, de volgende een meisje?' 'Ik ben blij dat ik twee meisjes heb, twee jongens zijn veel te druk.' 'Maar dan kun je later helemaal geen leuke dingen met je kinderen doen, zoals shoppen.' 'Jongens heb je voor even, meisjes voor het leven.' (Die laatste vind ik echt heel erg...) Hier dus twee jongens en daar blijft het waarschijnlijk bij. Ik ben hartstikke blij met ons gezinnetje zoals het nu is. En jongens zijn inderdaad erg leuk . Aanvulling: het gekke is, dit soort opmerkingen krijg je alleen van vrouwen. Mannen zijn juist altijd erg positief. Hoe zouden mannen onder elkaar eigenlijk reageren op twee dochters?
Wat vervelend dat jullie van die opmerkingen krijgen Hier ook mama van 2 jongens, de oudste is 21 maanden en de jongste 7 maanden, maar krijg voornamelijk positieve reacties Leuk om samen op te groeien, dat ze veel aan elkaar hebben, lekker echte jongens dingen met ze doen De enige vervelende opmerkingen hier blijven oh dat is ook snel achter elkaar, en nou nu zijn jullie toch wel klaar he! Maar ja dat is weer een heel ander onderwerp!?! Geniet lekker van jullie jongens, het is gewoon echt genieten met jongens! Ik ben dan ook een trotse jongens mama hoor!
Leuk, jullie reacties! Mijn directe omgeving reageert ook superpositief hoor! Maar juist de mensen daaromheen maken soms vreemde opmerkingen... @ Emme...die reactie is wel echt erg ja Hier ook wel eens de opmerking gehoord dat het in de puberteit wel moeilijk zal worden, als de jongens afstand gaan nemen, dan kun je beter een meisje hebben... Het lijkt me juist superleuk om straks van die grote kerels in huis te hebben! @ Sterretje, leuk toch zo dicht op elkaar. Die van mij schelen 20 maanden. Leuk dat jullie reageren, onze jongens zitten allemaal dicht op elkaar! Nog meer jongensmama's (verhalen)?
hoi, Hier ook twee mannen en verschil van 20 maanden! Ik vind het heerlijk. Ook samen zijn ze gek op elkaar... Alle opmerkingen ook hier gehoord....nou nu MOET de volgende een meid worden... bij de 20 weken echo van de jongste reageerde mensen zelfs teleurgesteld oh wat jammer nou daar kon ik pisnijdig van worden.... en dan die van een jongen heb je voor even en een meisje een heel leven...belachelijk ik denk dat wanneer je liefdevol en gelukkig bent opgevoed je de weg naar huis altijd blijft vinden! Mijn mams heeft zelf 5 jongens en tot slot mij gekregen....en die zegt altijd meid geloof me jongens zijn zo ontzettend lief....heel anders dan een meid! hahahaha dan maak ik altijd grapje was ik zo vervelend dan ...... xx Nina
Hier ook twee binkies Ben er superblij mee, maar eerlijkheidshalve moet ik zeggen dat ik wel graag een dochter zou hebben! Gewoon iemand van mijn eigen geslacht..... en losgaan met de kleding (en daarna shoppen met je dochter)... voor jongens is er gewoon minder (en die vinden shoppen doorgaans minder leuk)! Nog een opmerking die ik heb gekregen (trouwens goed bedoeld en misschien ook nog wel waar): met 2 jongens krijg je misschien eerder kans op haantjesgedrag en competatief gedrag onderling. Maar goed, daar ben je zelf bij om te benadrukken waar het nu echt om draait in het leven Maar.. het is waar: jongens zijn superleuk! Groetjes, Jem
hier nog een echte jongensmama... Onze jongste en derde jongen is donderdag geboren en ik ben heel erg blij met mijn 3 mannen. De reacties na de 20 weken echo waren idd net zoals hier boven... aaah jammer weer geen meisje... en de 4e is zeker een meisje hoor. Mijn kleine mannen zijn trouwens bijna 4, 2 en 4 dagen