Help, heb ik nu wel of geen eisprong gehad!!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Dreamygirl, 24 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    Hey meiden,

    Ik weet het ff niet meer....

    Ikzelf heb 30/07 mijn laatste pil geslikt en kreeg op 04/08 keurig mijn laatste pil-bloeding. Ik had toen middels de calculator berekend, bij een 28 dagen cyclus, dat mijn;

    Meest vruchtbare dag: 17 augustus 2009
    Eisprong dag: 18 augustus 2009
    Innesteldag: 23 augustus 2009

    zou zijn.

    Ik heb voor mezelf een schema bijgehouden:

    Op 15/08 kreeg ik een opgezwollen gevoel, veel plassen/poepen, pijn in onderug en buik.
    Op 16/08 tegen middernacht, 2 steken links onderin mijn buik, mogelijke eisprong? s’nachts met afvegen heel klein beetje wit slijm.
    17/08 gehele dag bruine kleverige afscheiding, wellicht eisprongbloeding? S’nachts weer steekjes links onderin buik, pijn in onderrug en buik
    18/08 menstruatiepijn aantal uren, veel bruine afscheiding
    19/08 gehele dag nog licht bruin verlies.
    20/08 nog heel licht bruine verkleuring
    21/08 geen bruine afscheiding meer, einde van de dag wel beige en s’nachts witte slijmerige afscheiding
    22/08 beetje witte slijmerige afscheiding
    23/08 wederom beetje slijmerige afscheiding, ook het idee dat mijn binnenste schaamlippen iets opgezwollen zijn (sorry voor de details).

    Op 19 augustus heb ik voor de zekerheid toch mijn huisarts gebeld en die zij dat het volkomen normaal is als je dit soort afscheiding en pijnklachten hebt voor, tijdens of na je ovulatie.

    Op internet kon ik ook het volgende vinden:

    Tussentijdse bloeding
    Sommige vrouwen nemen in de vruchtbare periode wel eens een tussentijdse bloeding waar, die sterk kan variëren in sterkte. Meestal is het slechts een lichte, rood- of bruinachtige verkleuring van het cervixslijm. Incidenteel is het een bloeding die enkele dagen duurt en die – zonder de controle van de temperatuurverhoging – gemakkelijk met een menstruatiebloeding verward kan worden. De tussentijdse bloeding treedt in nauwe samenhang met de eisprong op en wordt vooral door natuurlijke hormonenschommelingen in deze periode verklaard.

    Tekenen dat je eisprong eraan komt kunnen zijn:

    • Klein beetje bloedverlies midden in een cylcus
    • Pijn rondom je eierstokken
    • Meer zin in vrijen
    • Licht opgezwollen schaamlippen en vulva
    • Opgezwollen gevoel in je buik
    • Vasthouden van vocht
    • Meer energie
    • Sterkere reukzin, zicht, smaak
    • Gevoeligere huid en borsten
    • Pijnlijke borsten, tepels.


    Het zou natuurlijk ook zo kunnen zijn dat ik die 16e geen ei-sprong heb gehad maar die 2 steekjes had ik uiteraard, vanwege pil-gebruik, nog nooit gevoeld. Ik heb nu af en toe nog een beetje buikpijn en dus een beetje wit slijm. Zou dit witte slijm dan nu toch cervixslijm zijn geweest en moet mijn eisprong nog komen....zucht weet het ff niet meer...stom vrouwenlichaam ook..


    Groetjes,
    Dreamygirl
     
  2. Loe

    Loe Niet meer actief

    Ik kan het alleen maar zien als je een tempkaartje hebt bijgehouden.....
     
  3. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    26 feb 2009
    2.137
    0
    0
    lerares
    west brabant
    Je bent net gestopt met de pil. Dus wat je cyclus is weet je nog niet, dit kost een paar maanden of miss wel meer. Met tempen kun je uiteindelijk wel je ei vinden, of niet als je er geen hebt. Maar ook dit kost een paar maanden. Je lijf moet ontpillen, en geeft allerlei symptomen af. Vaak ook zwangerschapssymptomen. Ik wil je niet bang maken, maar bij mij duurde het 4-5 rondes voor de ontpil/zwangerschapssymptomen ophielen, en t waren iedere ronde weer andere, zodat je blijft hopen. Hoop niet te snel en probeer naar je lijf te luisteren en ben vooral reeel. We hopen alleemaal dat t in 1 ronde raak is en gelukkig is dat voor sommige ook zo, maar de realiteit verteld heel anders.
    Succes!!
     
  4. jelisa

    jelisa Actief lid

    28 apr 2009
    274
    1
    0
    verzorgende
    deventer
    Hoi hoi

    Moeilijk is dat altijd he!
    Ik denk dat als je doorzichtig cervixslijm hebt gehad dat je dan toch een eisprong hebt gehad.
    Ook steekjes in je buik en menstruatiegevoel hoort bij een eisprong.
    Wanneer heb je geklust dan? Of zijn jullie nog niet 'officieel' bezig?

    Ik vind het ook altijd moeilijk hoor.
    Deze maand dacht ik een paar dagen geleden ook mijn ei te hebben:

    - beetje dikker slijm als anders
    - steken rondom eierstokken
    - menstruatie gevoel en buikpijn

    We hebben deze maand om de dag geklust en rondom mijn ei dus ook.
    Maar een paar dagen later had ik weer van dat dikke slijm en toen ook heel rekbaar.
    Ik dacht dat ik mijn ei al had gehad maar hebben die avond toch maar even extra geklust;)
     
  5. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    26 feb 2009
    2.137
    0
    0
    lerares
    west brabant
    Ik heb ook altijd dat slijm en de steekjes en menstruatiegevoel....maar geen positieve ovulatietesten...;) Dus t is niet altijd zeker of je dan ook een ei hebt, hoop natuurlijk van wel!!
    xxxxxxx
     
  6. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    25 feb 2009
    1.529
    220
    63
    @Loe: ik heb geen temp bijgehouden, dat wil ik pas in een later stadium doen. Maar begrijp wel dat als ik het zeker wil weten dat ik dat dan moet doen of evt. ovu testen.

    @brabantse: ik weet dat ik reëel moet zijn. We zijn ook nog niet officieel begonnen. Ik wil eerst ontpillen en zien wat mijn cyclus doet. Door al die symptomen, hetgeen wat op internet staat, hoe het volgens het boekje zou moeten etc. raak ik wat onzeker en in de war. Uiteraard wil je natuurlijk dat het in x op gang komt.

    @jelisa: Zoals je hierboven leest zijn we dus nog niet voor het echie bezig. Ik wil ff mijn cyclus afwachten zodat we gericht kunnen klussen. Ik weet natuurlijk ook niet hoe het voelt om je ei te hebben of ovulatiepijn te hebben...je leest het alleen op internet en ervaringen van anderen...en dan ga je twijfelen en wordt je onzeker. Is mijn lijf nu goed bezig ofnie....Dit is jou 2e ronde zie ik? Hoe snel was je bij de 1e zwanger?
     

Deel Deze Pagina