Heey dames, Ik heb een vraag; Ik heb last van 'spierpijn', onder in mijn buik. Wie van jullie heeft dit ook? Alvast bedankt voor de reacties. Groetjes, Manon
ook bij zitten?en strekken? dat heb ik namelijk.ik heb echt idee als ik zit dat me onderbuik in de weg zit
He meid. Ik heb het als ik zit, en naar voren buig, of als ik me buik aanspan. En, inderdaad ook bij het strekken * even geprobeerd! * haha. Nog nooit gehad, maar het kan vast vanalles wezen.
Ik heb dit ook gehad in mijn 3e ronde, wist gewoon niet meer hoe ik moest gaan zitten of wat dan ook. Het was pas over na mijn ongi. Weet helaas niet wat het geweest is, sorry
Okay, thanks voor je reactie. Wachten dus maar. Misschien komt mijn ongesteldheid eraan. Gelukkig doet het geen pijn, het is gewoon klein beetje aanwezig.