rugpijn en niet op rug kunnen liggen

Discussion in 'Zwangerschap' started by hanna76, Oct 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hanna76

    hanna76 Fanatiek lid

    Nov 15, 2007
    3,124
    0
    36
    Ik ben 29 weken zwanger en heb de laatste tijd steeds last van m'n rug en dan in het midden. Zeg maar in de buurt van het bh-bandje.
    Normaalgesproken zou ik dan op de rug gaan liggen om m'n rug wat rust te gunnen, maar ik kan al een paar weken niet meer langer dan 1 minuut op m'n rug liggen, want dan krijg ik het ontzettend benauwd!
    Wie heeft een tip voor mij?
     
  2. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Op bed, een of twee hoofdkussens en dan een voedingskussen als een hoefijzer erbovenop, lekker leunen... Heerlijk!
     
  3. hanna76

    hanna76 Fanatiek lid

    Nov 15, 2007
    3,124
    0
    36
    Gewoon zitten bedoel je?
     
  4. San79

    San79 Fanatiek lid

    Apr 10, 2008
    2,212
    0
    0
    Den Haag
    En op je zij? Met een goed matras, een goed kussen en evt. een (voedings)kussen tussen je knieƫn kun je je rug ook op die manier ontspannen.
     
  5. Lien78

    Lien78 Fanatiek lid

    Feb 15, 2008
    1,890
    0
    0
    (dieren)fysiotherapeute
    regio A'foort
    klinkt als een wervelblokkade. zou je niet eens bij een fysio- of manueeltherapeut langs? (ben zelf fysio, dus vandaar mijn opmerking).
    sterkte!
     

Share This Page