vruchtzak 2,4mm

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door claudia1, 25 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. claudia1

    claudia1 Lid

    25 aug 2009
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo.

    ik heb een vraag ik heb woensdag 19-8-2009 een echo gehad bij de gyn daar was een vruchtzak op te zien van 2,4 mm de gyn zei dat dit past bij een zwangerschap van 5 a 6 weken klopt dit?
    en dan had ik nog een vraag ik heb ook duidelijk de symptonen van een zwangerschap misselijk, moe, zere borsten en soms ook melkverlies uit de borsten maar toch is er geen hcg hormoon te vinden in mijn bloed hij komt niet hoger dan 5.
    maar op de echo was duidelijk de vruchtzak te zien hoe kan dit.
    is het een lege vruchtzak of krijg ik weer een miskraam heb er namelijk al 4 gehad...

    groetjes claudia
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi Claudia,

    als er geen hcg hormoon in je bloed is te vinden dan zit het waarschijnlijk weer niet goed. Waarschijnlijk is het dan weer een lege vruchtzak. Heb je nog een afspraak staan bij je arts?

    Mirjam
     
  3. claudia1

    claudia1 Lid

    25 aug 2009
    8
    0
    0
    NULL
    NULL

    hoi mirjam.

    ja ik heb nog wel een afspraak staan voor 3 september.
    ik ben nog wel steeds erg moe en misselijk en mijn borsten worden steeds meer opgezet en gaan ook steeds gevoeliger worden en moet ook erg veel plassen.
    is er misschien een kans dat het wel goed komt of niet?

    groetjes claudia
     

Deel Deze Pagina