Hallo meiden, Vandaag een echo gehad bij de gynaecoloog voor placenta lokalisatie en tevens een groeiecho. Hoofdje kwam uit op p4. Beentjes op p75 en buikje op p35. Hoofdje op p4 zit me toch niet helemaal lekker op 1 of andere manier. Tijdens gesprek met de gynaecoloog nog gevraagd maar die vond het totaal niet zorgwekkend oid. En toch laat het me niet los en zit het me niet lekker. Iemand ervaring?
Ja ik. Bij mijn oudste was haar hoofdje p2 met de placenta localisatie. Uiteindelijk nog een guo met 36 weken gehad maar daarop konden ze niet alles meer zien. Uiteindelijk was er niks aan de hand en heeft ze nu (ze is 3,5) gewoon een kleiner hoofdje dan gemiddeld, maar daar zie je niks van. Ik heb me wel veel zorgen gemaakt, maar uiteindelijk echt voor niks. Mijn jongste haar hoofdje lag op de p8 tijdens de groeiecho met 30 weken en tijdens de liggingsecho met 36 weken was het bijgetrokken naar p48. Het kan dus ook nog veranderen.
Hier ook een hoofdje op de P3 vorige zwangerschap. Meerdere groeiecho's gehad maar ze groeide verder prima op haar eigen lijntje. De gynaecoloog legde destijds uit dat ze de breedte van de schedel meten. En aangezien mijn vriend en ik allebei een (gewoon) smal hoofd hebben was het wel te verklaren.
Dit stelt me weer gerust, ik heb zelf ook een smal hoofd dus dat zou dan wel logisch zijn. Ons zoontje heeft ook geen breed hoofd. Maar maakte me toch best zorgen. Fijn om te horen dat het nog bij kan trekken. Het buikje liep hier 2 weken terug ook op p7 maar dat was in ieder geval al recht getrokken naar p35 nu
Hier waren de benen bij zoontje op 4 verschillende echo’s p7-p10. Daar heb ik mij ook wel wat zorgen om gemaakt, dus ik snap je wel. Uiteindelijk waren ze later in ze zwangerschap opeens p63. Mijn ervaring is dat het dus ook weer bij kan trekken. Niet alle onderdelen groeien even snel. Al vind ik dat mijn zoontje in verhouding misschien iets kortere benen heeft haha, maar dat is het dan ook. Dus misschien trekt het bij of misschien gewoon een wat kleiner hoofd. Als de gynaecoloog zich niet druk maakt, probeer dat dan zelf ook niet te doen. Hij zal het echt wel weten.