Ik heb een pak friso 1 normaal zuigelingenvoeding staan. Die hadden we gekocht, maar niet opengemaakt, omdat we hypo-allergeen zijn gaan gebruiken. Als iemand hem over wil nemen, kan dat voor, zeg maar, de helft van de winkelprijs.
Lieve meid, ik wil niet vervelend zijn, maar dan is dit pak friso met verzendkosten duurder dan een pak friso in de winkel... T kost minstens 6,50 aan verzendkosten...
Het was ook bedoeld voor iemand die bij me in de buurt woont. Was alleen vergeten m'n woonplaats erbij te zetten; dat is Dordrecht. Ik snap ook wel dat het met verzendkosten erbij duurder is. Het was nog erg vroeg vanmorgen zullen we maar zeggen, hahaha!