pfff de act van vincent was weer zooo nep net. Logisch dat hij raadt van wie het bloed is, zo ziet bloed er namelijk niet uit. Iedere soort had vast een smaakje .. moelijk hoor..
Ik hoop niet dat hij gaat winnen ik vind het zo vies met dat bloed en de bloedzuigers. Wat je zei er zit vast een smaakje aan het bloed dat zeiden wij hier ook al tegen elkaar
was wel bloed, alleen het bloedplasma ging onderop zitten waardoor dat er eerst uit kwam en dat is veeeele malen lichter. Wel gaar, neemt die melody dat bloed van die rat, en precies die zak doet het niet. Plus dat vincent zelf die zakken opgehangen heeft, goed instuderen dat de oma a+ heeft, de oude opa AB+ etc, als je dan de bloedgroep raad weet ie dus ook automatisch welke persoon daar bij hoort.