haha dat is idd wel grappig.. eigenlijk hoorde red bull ook nog bij mijn lijstje maar ben van die verslaving aan het afkicken veelste duur en te slecht gewoon (roken is ook duur en slecht maar kom nog niet van die verslaving af) miss lijken we nog meer op elkaar welk merk rook je? ik marlboro welk merk cola? ik coca cola
met stip op 1 mijn dochter en op plaats 1.5 mijn mannetje daarna internet. roken wil er eingelijk wel vanaf. red bull.
Het enige waar ik echt niet buiten kan, omdat ik dan gewoon knallende koppijn krijg is koffie. "Ben niet verslaafd maar heb het wel nodig" (keer een opmerking van zo'n figuur bij Jambers ofzo... Briljant.
LIPPENBALSEM!!! Ik kan daar echt niet zonder, ik moet dat echt minimaal 10x per dag doen. En ik doe het ook al jaren...
ZWANGERSCHAPSPAGINA! Zo erg zelfs dat ik mobiel internet wil als ik volgende maand mijn abbo verleng...
haarlak altijd even een beetje in mn lok anders valt ie voor mn ogen haha! enne purol labello ik kan echt niet zonder, overal liggen die dingen... Ik vrees ook het ergste voor als we gaan trouwen... volgens mij komt iedereen met haarlak en labello haha!