Vandaag 10 dpo! Ongesteldheid heeft echt totaal niet doorgezet, kramp is ook weg Goed nieuws! Hoewel ik vast nog wel ongesteld word, wil niet teveel hoop koesteren. Maar 10 dpo is echt goed nieuws! Toch een soort van magische grens om te halen
Hoe kort is je LF dan meestal ? En heb je laten onderzoeken waar dat door komt ? Wel goed dat je nu geen spotting meer hebt en geen kramp! Hoe was je temp vanmorgen ?
temp vanmorgen was echt prima: 36.8 mooi hoog dus! Maar ik probeer de ongesteldheid gewoon te blijven verwachten, dan valt het straks niet zo tegen.. Normaal gesproken word ik zo 6, 7 of 8 dpo wel ongesteld geloof ik. Komt door een late eisprong op cyclusdag 18 of 19 . Meestal is het ongeveer een week later dan wel weer mis... Had me wel voorgenomen om daar na deze ronde mee naar de dokter te gaan, want dat is natuurlijk wel aan de korte kant. Maar ja, dan haal je ineens de 10 dpo
.. en zelfs de 11 dpo! Wie had dat gedacht Vanmorgen nog steeds 36,8.. helemaal prima dus. Maar wel weer spotting vandaag, dus reken er eigenlijk op dat ik vandaag of morgen echt ongesteld word Zeker ook omdat ik weer last heb van opruimwoede, en dat heb ik wel vaker rond die tijd van de maand Ach ja, is het huis in ieder geval schoon!
Haha, always look on the bright side Maarre... heb je geen zwangerschapstestje gedaan voor de zekerheid ??
Nee! Nog niet... hoewel ik er wel over twijfel al... want spotting is weer helemaal verdwenen, net als krampen Maar heb beloofd te wachten tot zaterdagochtend, dan is het 14 dpo
4 dagen overtijd!! Whoeee wat maak je het spannend voor jezelf !? Zou ik niet kunnen haha. Wat denk je ? Ben je zwanger ?
Echt geen idee... Ik had met mijn man afgesproken dat we morgenochtend samen een testje zouden doen... zou dan 14 dpo zijn. Maar nu heeft FF ineens mijn ei verplaatst! En ben dan ineens maar 11 dpo! Lekker dan... Maar temp is nu ook wel gedaald, hoewel nog steeds niet ongesteld. Misschien wel morgenochtend. Hoeven we ook niet meer te testen... Echt zo stom dat FF mijn ei verplaatst heeft! Snap er echt niets meer van... kan sowieso maar weinig wijs uit het kaartje... Hou jij je temp eigenlijk bij op een kaartje Slunae?
Inderdaad dus... wat ik gisteren voorspelde: testen is niet meer nodig, want ben hartstikke ongesteld geworden NIeuwe ronde dan maar.. .
Ja ik hou mijn temp wel bij op een kaartje sinds kort..ik verwacht morgen mijn menstruatie, het krampt ook al een paar dagen flink hier onder in het buikje.. Vandaag erg veel last gehad van liezen en onderrug ook (klopt precies met m'n banner) dus denk echt dat het komt...Mijn temp was vanmorgen nog steeds hetzelfde, dus die zal morgenochtend dan wel dalen.
Bosuiltje.. hoe gaat het nu? Ik zie dat er alweer een hele maand voorbij is ! Over 2 dagen kan je weer testen...heb je het gevoel dat je zwanger bent nu ?