Nee dit klopt niet. Het kruis zal ook gaan verschuiven zodra je echt op 3 dpo zit Had je dag 16 ook getest met ovutesten? Of was je pas begonnen op dag 17 en toen gelijk positief?
Pas dag 17, kreeg ze toen pas binnen gestuurd na een foute bestelling. Dus hij had op 16 positief kunnen zijn.
Okay want dan kan de tempstijging op dag 16 ook van een lh piek zijn geweest. Dat gebeurd wel eens Hij moet morgen wel echt boven die 36.5 gaan uitkomen. Doet ie dat niet dan heeft je lhpiek niet tot een eisprong geleid en zal hij een dezer dagen opnieuw een poging tot springen doen Even je temp morgen afwachten dus
Denk dat hij nog niet geweest is, wordt wel lange cyclus zo. Kan beter gewoon alleen temperaturen en geen ovulatietesten doen? Of beter met ovulatietesten? In principe maken we het zoieso om de dag gezellig.