Mag ik ook meewachten? Bij mij ook nog geen greintje nesteldrang te bespeuren. Ben er vaak gewoonweg te moe (en te lui) voor.
Misschien komt het nog? Ik kreeg bij beide zwangerschappen pas na de 30 weken "last" van nesteldrang...
Hier ligt de was ook al 2 dagen opgevouwen achter op de eettafel. Zo erg.. maar ben gewoon te lui om het op te ruimen en blijkbaar vindt vriend het ook geen probleem dat het daar ligt En joh.. positief blijven bekijken, ik heb het in elk geval opgevouwen
Hier nog geen nesteldrang, ben inmiddels 25 weken. Heeft overigens niet zoveel zin, want we zijn druk aan het klussen in ons nieuwe huis en gaan ruim een maand voor de uitgerekende datum over (rond week 33/34 van de zwangerschap). Pas dan kan ik me uit gaan leven!
hier ook nog geen nesteldrang,, ook ik wacht af hihi! mijn vriend is een echte poetser, ik ben zelf ook altijd netjes en schoon alleen nu heb ik gewoon weg de energie (en de zin) er niet voor pff.. mijn vriend staat te poetsen en ik lig op de bank toe te kijken hahahah
Het begint volgens mij iets te komen... De poets is vorige week geweest, maar naar mijn zin niet goed genoeg. Had echt zin om alles overnieuw te gaan doen!
Oh bij mij begon het van de week pas. Ineens moest de koelkast schoonmaken en de laden uitsoppen. Vandaag moest de bovenverdieping ineens schoon. Ik heb er normaal echt een hekel aan allemaal.
Ik ben nog steeds aant wachten Will well nu eindelijk de babykamer afhebben zodat ik de meubels en alles erin kan zetten!!! Ook al krijg ik het, nu heb ik gewoon niet zo heel veel tijd ivm met examens op de uni
Pfff, ik mag toch hopen dat er hier ook nog wat van komt. Tis hier echt een rommeltje, en nog erger dan normaal sinds ik zo moe ben!
Dat vind ik al heel wat! Ik heb nog geen last van nesteldrang gewoon 0,0 de wasmand loopt vol en ik moet ons "hoarder" kamertje zoals we het liefkozend noemen nog opruimen maar ik heb niet de energie
Poh hier is het ook verschrikkelijk!!!! Kan troep niet aanzien, laatstaan stof/afwas/was in de wasmand etc. Alles moet spik en span! Heb alle kastjes al op orde gemaakt, overbodige dingen naar zolder verbannen!!! Keukenkastjes opgeruimd. Babykamer is af, kan niet wachten om alles te gaan wassen, moet mezelf tegen houden anders ligt nu alles al gewassen en gestreken in de kast. En moet het voor mn gevoel vlak voor de bevalling nog een keer omdat het dan weer stof heeft gevangen. Heb het erg te doen moet mijn vriend. Hij krijgt de volle laag als hij water sopt op de grond of dingen niet op de plek terug legt haha!! Ach het houd je van de straat he!! Succes dames, met of zonder nesteldrang.
Ik wil ook nesteldrang! Ik ben absoluut geen poetser, dus het zou juist goed voor mij zijn. Maar ik zit er nog steeds op te wachten... Mijn vriend heeft juist last van nesteldrang. De heeft dit weekend heel de woonkamer netjes gemaakt en hij is sinds kort heel secuur met de kattenkamer en badkamer. Oh ja, en hij maakt het huis gezellig met kaarsjes, decoratie, plantjes etc Grappig dat de dames die wel nesteldrang hebben er juist van af willen.
Mensen om me heen vinden dat ik aardige drang heb gehad, zelf vind ik het nogal meevallen. De laatste weken is het juist rustig, het zou toch andersom moeten zijn ??
nesteldrang heb ik niet. de babykamer is wel zo goed als klaar maar een box, badje,...hebben we nog niet. zelfs nog geen gebortekaartjes maar mn verlof is nu begonnen de grote poets is wel al gebeurd, samen met mn moeder maar het bijhouden is een ramp