Hier in de droger of bijkeuken, als we gaan slapen verplaats ik het naar de woonkamer en dan is het in de ochtend droog.
Ik droog vaak in de speelkamer van de kinderen. En in de avond en nacht in de woonkamer. En zoveel mogelijk buiten. De droger wordt alleen gebruikt voor handdoeken etc en dan alleen als het bv een week regent.
Wij hebben een washoek op de overloop op zolder. Daar staat een wasmachine, droger, hoge waskast van ikea (met gaten in het deurtje en daarachter de wasmanden), nog een ikea trolley voor wasmiddel en ander wasgerelateerde dingen en dan een inklapbaar wasrek (maar die staat standaard uitgeklapt langs de muur). Op onze studeerkamer (ook op zolder) staat nog een uitklapbaar wasrek, maar dan alleen als reserve. Die staat dus alleen uit als ik extra ruimte nodig heb (waar weinig voorkomt).
Geen droger, hebben een "lege" zolder die als speelruimte gebruikt wordt en daar staan dus standaard 2 droogrekken
Woonkamer, slaapkamer, halletje, balkon. De plek verschilt omdat hij eigenlijk nergens past. We hebben ook zo'n deurrek maar die gebruik ik zelden omdat ik anders door kleding heen moet om een kamer in te gaan
De handdoeken en beddengoed etc. gooi ik in de droger. Kleding hang ik op aan een droogrek, we hebben 1 lege slaapkamer dus daar zet ik hem neer. Straks als de baby er is moet het droogrek maar verkassen naar de bijkeuken denk ik. Met mooi weer hang ik eigenlijk alle was gewoon lekker buiten in de tuin.
Op zolder op het overloopje en kleine kantoortje. En aan wasrekjes aan de deur van onze slaapkamer. In de woonkamer liever niet.
Hier hebben we 2 slaapkamers en een grote zolder "over", ik heb dus een wasdroogkamer. Misschien is zo'n harmonica rekje iets? Kun je die ergens kwijt? Of iets aan het plafond maken? Een trapje ofzo en daar de was aan hangen? Of dit: https://www.bol.com/nl/p/ruimtebesparend-plafond-droogrek-6-stangen-elk-140-cm-lang/9200000032432950/?Referrer=ADVNLGOO002032-G-69444056875-S-724606929547-9200000032432950&gclid=CjwKCAiAwZTuBRAYEiwAcr67OZT93ng1B4yDd1GfQY-gQBNWYv4pBf1KcVUQDvY-kETwuXtMIXwUiBoCGeIQAvD_BwE
Wij wonen niet klein maar wil niet het hele huis door met de was. Heb in de bijkeuken 2 uitschuifbare grundtal rekjes van ikea op 2 haakse muren. 1 hangt hoog en daar droogt alle bovenkleding aan hangertjes .1 hangt lager en daar hangen alle broeken of bedden goed overheen .Klein spul als ondergoed en handdoeken etc gaat allemaal in de droger . Hebben ivm het vocht in de kleine ruimte wel een zuinig luchtdroogapparaat staan met opvangbak. Die slaat aan wanneer nodig .
Wij drogen op zolder. Daar hebben wij een leifheit systeem die over de hele breedte hangt en je ook kan inklappen. Zou dat niet kunnen had ik het denk ik in de slaapkamer gezet. Dat vind ik mooier dan in de woonkamer.
Moet je wel een trapgat hebben waar je iets op kan hangen. Wij hebben een trap maar aan beide kanten muren dus iets ophangen gaat niet. Maar wij hebben destijds een vaste trap naar zolder gemaakt (misschien een idee voor ts?) en daar doen we de was. En een extra rek op de computerkamer.
Hier heb ik op zolder (waar de wasmachine staat) een aparte kamer waar de was hangt en de strijkplank staat.
Zo ver mogelijk van de keuken vandaan . Ooit een collega gehad die haar was in de woonkamer/keuken droogde en altijd een etenslucht rond haar had hangen, was niet fijn.
We hebben een enorme zolder waar 2 droogtorens staan. Daar redden we ons met gemak mee. Beddengoed kan in trapgat van zolder uithangen. Nog nooit een droger gehad, mis het ook niet.