Waar gaat dit heen?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Visje13, 28 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Visje13

    Visje13 Lid

    13 feb 2015
    32
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh wow gefeliciteerd! Ik had niet zo goed naar je onderschrift gekeken. Maar dat verliep dus vrij vlotjes. Ik had vorige week zaterdag mijn eerste positieve test en sindsdien soms wat (bruin en rood) bloed bij afvegen. Maar echt doorzetten doet het dus niet.
     
  2. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.293
    1
    36
    ik had ook steeds wat bloed bij het afvegen maar echt doorzetten ging het dus pas een dikke week na de 1e positest
     
  3. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Hoe is het nu?
     
  4. Visje13

    Visje13 Lid

    13 feb 2015
    32
    0
    0
    NULL
    NULL
    Allereerst de beste wensen! vandaag weer geen bloed of bruinverlies gehad. Ik heb geen test gedaan maar iig nog geen spoor van doorzettende miskraam of iets wat daar op lijkt. Ik blijf van mening dat mijn test zou moeten knallen (bijna al 2 weken na eerste positieve test), en omdat ik denk dat het niet goed zit mag het van mij ook wel doorzetten..(of alsnog een knaltest haha) maar zit dus nog steeds in de onzekerheid.
     
  5. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Ogg wat balen dat je nog steeds in onzekere zit! Ik hoop voor je op wat meer duidelijkheid binnkort heb je nog getest?
     
  6. Visje13

    Visje13 Lid

    13 feb 2015
    32
    0
    0
    NULL
    NULL
    Net nog maar een heel licht streepje op de kvtest. Mss duurt het bij mij gewoon heel lang voordat het gaat doorzetten.
     
  7. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Anders toch nog een keer een testte doen!
     
  8. Dubbeltje

    Dubbeltje VIP lid

    2 jun 2014
    6.008
    19
    38
    Wat ontzettend rot, heel veel sterkte!
     
  9. Kersje7

    Kersje7 Niet meer actief

    Wat naar dat t geen knaltest is geworden maar t ook niet loskomt. Anders morgen even contact met de na opnemen en bloed laten prikken evt?
     
  10. Soof87

    Soof87 Actief lid

    23 dec 2014
    488
    5
    18
    NULL
    NULL
    Wat een onzekerheid...
     

Deel Deze Pagina