Bij voorbaat sorry, want het is vast een hele domme vraag... Wij zijn een beetje aan het rondkijken voor een 'nieuwe' auto. Occasion dus. Nu kijk ik altijd op de site van het RDW met het kenteken. Ik heb een auto gevonden die me wel aanspreekt maar nu staat er dit: Aantal eigenaren privé / zakelijk 1 / 0 Vervaldatum APK 01-05-2014 Datum eerste toelating 02-05-2003 Datum aanvang laatste tenaamstelling 10-07-2013 Datum eerste afgifte Nederland 02-05-2003 Dat betekent dat er maar 1 eigenaar is geweest, die de auto op 10-7-2013 op zijn naam heeft gezet. Lijkt me dat dat het autobedrijf is. Maar is dat dan die ene eigenaar? Want waar is dat din dan de rest van de jaren geweest? Ik snap het niet. Maar goed, misschien ben ik wel gewoon heel blond. Wie kan het me uitleggen?
Bij die van ons staat helemaal niks over het aantal eigenaren. Dat van 10 juli wil alleen zeggen dat de auto toen over is gegaan naar het autobedrijf. Staat er verder geen info bij de site van de garage over bv het aantal kilometers?
Ja dat is idd wel een beetje vaag maar ik denk dat de garage niet als rijder/eigenaar gezien word. Want bij onze auto die we nu hebben klopt het wel 1 prive dat zijn wij dus en 1 zakelijk en dat klopt want de vorige eigenaar heeft hem zakelijk gehad. En heb onze oude auto ook nog opgezocht en daar staat 2 achter prive en dat klopt ook dat waren wij de eerste eigenaar en diegene die na ons de auto heeft gekocht. Dus ik denk dat je er van uit kan gaan dat deze auto maar 1 eigenaar heeft gehad en anders is het gauw genoeg aan de onderhoudsboekjes te zien.
Autobedrijven worden niet geregistreerd, alleen prive of als het een leaseauto is geweest, dit komt dan bij zakelijk te staan. Omdat de dealer geen verzekerijg en belasting op kenteken heeft De auto heeft dus 1 eigenaar gehad en staat nu bij de dealer, zodra hij op jouw naam syaat komt er 2 te staan
dit dus... mijn auto is hiervoor een leasewagen geweest dus daar staat: Aantal eigenaren privé / zakelijk 1 / 1
Dank uuuu! Ik vermoedde het al maar wilde het wel even zeker weten Het is trouwens een autobedrijf, geen dealer. Ze zijn ook niet aangesloten bij de BOVAG. Wel ANWB erkend. Zouden jullie alleen een auto kopen bij een Bovag bedrijf? Bweh auto's kopen als je er geen bal verstand van hebt, is vervelend