Waar geef je je geld graag aan uit, of juist niet?

Discussie in 'De lounge' gestart door Zuidriem, 13 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    De hobby's van manlief en mij zijn lezen en gamen. Daar geef ik wel geld aan uit. Ook vind ik het heel erg leuk om kleertjes voor Norah te kopen, en ik ben gek op aanbiedingen! Vooral bij de zeeman, kruidvat en Etos. :D make up en crème enzo.
    En ik moet heel eerlijk zeggen dat vooral manlief van de gadgets is, we hebben allebei een iPad, iPhone, verschillende game consoles enzo. Maar we sparen er dan ook wel echt voor.
     
  2. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Mn dochter of mn dieren.
    daarna houd ik ook van leuke gadgets.

    Waar ik absoluut niet van hou zijn verzendkosten , verzekeringen of boetes
     
  3. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    16 apr 2013
    4.184
    1
    0
    De noodzakelijke verzekeringen betaal ik met plezier. En zelfs sinds kort mijn belastingen.

    Paar weken geleden onverwacht in een Grieks hospitaal (in Paros) gelegen op vakantie ... en hemeltje lief wat een verschil met de Belgische ziekenhuizen! Werkelijk niks was daar.
    Bovendien speelde ook nog es het risico van repatriëring en dergelijke ... blij dat ik voor zulke zaken verzekerd ben en was of het had mij een fortuin gekost.

    Liever verzekerd dus en dat er niks gebeurt, dan niet verzekerd en de hele boel zelf mogen dokken.
     
  4. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Ik geef eigenlijk helemaal niet graag geld uit, maar wat ik het waard vind om geld aan uit te geven: bodymodification (aan het sparen voor ear pointing as we speak :)), onze huisdieren, bakproducten en vooral: spullen voor m'n man. Wat ik voor mezelf al snel te duur zou vinden, geef ik aan hem met gemak uit.

    Wat ik zonde vind van het geld: hondenbelasting, grote beurt of keuring voor de auto, BENZINE. Oh en waar ik ook echt de pest aan heb om voor te betalen, maar echt onvermijdelijk als je in Zeeuws-Vlaanderen woont: toltunnels -.-'
     
  5. Chaii

    Chaii Niet meer actief

    Waar ik met plezier geld aan uitgeef:
    - Body mods
    - Games
    - Dingen voor onze meisjes.
    - Kerst decoratie
    - Kleding

    Met minder plezier:
    - Beddengoed
    - Bh's
    - Wc papier
     
  6. Chaii

    Chaii Niet meer actief

    Gaaf!!:cool:
     
  7. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Als ik google op Body mods dan kom ik alleen maar enge dingen tegen; gaten in wangen, enorme sterren onder de hoofdhuid, brandwonden in rare symbolen. ... Zijn jullie daar ook mee bezig Chaii en TempusFugit , of laat google mij alleen het ergste zien ?
     
  8. amber23

    amber23 Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    1.239
    0
    0
    NULL
    NULL
    Aan de kinderen geven wij het meeste uit. En aan ons zelf veel minder.
     
  9. 2015mama

    2015mama Actief lid

    13 aug 2014
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik geef letterlijk graag geld uit, waar ik het maar aan kan uitgeven. Alleen de vaste lasten daar heb ik een hekel aan. Vandaar dat ik de financien aan mijn man overlaat. Anders zouden de vasten lasten geen cent van me ontvangen!!
    Onzin agis!! Elke maand moet ik 130 betalen, maar als ik medicijnen krijg voorgeschreven moet ik die ook nog betalen,Letterlijk verzekerd voor niks.
    En dan nog de huur, water, belasting, vuil, electriciteit:x:x BAH!!
     
  10. Kiekies

    Kiekies Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.264
    0
    0
    Leerling VIG
    Waar liefde is
    Onzin
    - eigen risico, ik betaal al genoeg!
    - benzine, belachelijk duur.
    - drank
    - drugs etc..
    - gokken

    Wel
    - mijn hondje
    - spullen voor baby's
    - kapster
    - boodschappen
    - dingetjes voor vriend
     
  11. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.835
    3.629
    113
    Ik geef graag geld uit aan vakanties, uitjes, kleding, schoenen, spullen voor de kinderen (kleding, speelgoed) en spullen voor in huis.

    Ik geef liever zo weinig mogelijk uit aan:
    - Verzorgingsspullen (ik doe het wel, want wil er graag een beetje verzorgd bij lopen, maar ik vind het een soort noodzakelijk kwaad)
    - elektronica/gadgets (mijn man echter wel, die is er dol op)
    - de auto
    - huishoudelijke apparatuur
     
  12. Chantallcindy

    Chantallcindy Fanatiek lid

    10 mrt 2012
    3.669
    26
    48
    Verzorgende ig
    Fijnaart
    Voor ik getrouwd was gaf ik echt 100 euro per maand uit aan make up.
    Nu dus veel te veel.

    Nu geven we het uit aan.
    - vakantie stacaravan op camping.
    - om het jaar 3 weken Spanje
    - 1 week centerparcs per jaar

    Dus 3 x per jaar op vak.

    Verder geef ik graag geld uit voor mijn huisdieren, films.

    Niet graag aan huishoudelijk app.
     
  13. Astre

    Astre Niet meer actief

    Graag:
    - Plantjes en bloemetjes voor in de tuin
    - Brocante spullen voor in huis
    - Lekker en kwalitatief goed eten
    - Kookboeken
    - Terras en restaurant
    - Uitjes met de kinderen
    - Sportspullen /kleding
    - vakantie

    Niet graag:
    - Gadgets en elektronische snufjes
    - Kleding en schoenen (qua kleding zit ik graag voor een dubbeltje op de eerste rang).
    - Accessoires aan mijn lijf
    - verzorgingsproducten
    - Auto's (als het rijdt vind ik voldoende).
     
  14. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Graag:
    -Dingen voor de kinderen (vooral kleding vind ik erg leuk)
    -Dagjes uit / leuke dingen doen / vakanties
    -Lekker en gezond eten

    Minder graag:
    - gadgets
    - huishoudelijke artikelen
    - dingen voor mezelf (dat vind ik op zich ook wel leuk, maar als ik voor mezelf op zoek ga, kom ik toch altijd weer thuis met dingen voor de kinderen0
     
  15. MZS

    MZS Fanatiek lid

    7 mrt 2014
    1.605
    0
    0
    Home sweet home
    graag:
    kleding /schoenen
    speelgoed
    dagjes weg/vakanties


    niet graag:
    rekeningen
    dingen die stuk gaan
     
  16. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    WEL:
    * sauna
    * uit eten
    * schoenen <3 (niet dat ik 1000 paar schoenen heb, maar ik vind het nooit 'zonde van m'n geld' om schoenen te kopen)
    * kleren (idem als schoenen)
    * wintersport

    NIET:
    * sokken
    * ondergoed
    * kapper
    * zomervakantie (niet dat ik het stom vind, maar ik vind het wel jammer dat het zo duur is en eigenlijk vaak niet het geld waard)
    * make-up
     
  17. Islah

    Islah Niet meer actief

    Wel:

    Eten en kook/bakspullen
    Keukengerei
    Cadeaus
    Iets voor de kinderen
    Vakanties

    Niet:

    Kleding
    Verzorgingsproducten, medicijnen
    Huishoudelijke apparatuur
    Uit eten
     
  18. potjesoep

    potjesoep Bekend lid

    13 apr 2014
    713
    0
    0
    vakantie , kleding en stof om zelf kleding te maken en nu ook baby gooodies en kleding , goed en gezond eten

    niet : rekeningennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn en aan dingen die aan het huis moeten gebeuren zoals de nieuwe verlichting die geplaatst word en nieuwe ramen die in gezet worden das pas een kost plaatje zeg , ja ok je huis knapt er van op maar duuuuuuuuuuuuuuuuuuur

    ooo ja en kapper zag die net bij een ander staan maar die geld ook hier heb een hekel naar de kapper gaan dus geef er liever ook niets aan uit hahaha
     
  19. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Ik geef erg graag geld uit aan huidverzorging. Ben gek op mooie producten en ben verslaafd aan alles van Sisley en Estee Lauder.
    Keek laatst naar mijn badkamerplanchetje en toen bedacht ik me dat ik een wandelende commercial voor Estee ben :p

    Ook geef ik juist graag geld aan goede doelen (zie dat hier vaak bij de niet graag staan). Ik heb het goed, dus vind ik het niet meer dan logisch dan dat ik daar een heel klein stukje van deel met mensen en dieren die het minder hebben. Heb vaste afschrijvingen maandelijks voor KWK, WNF, greenpeace, de dierenambulance en de hartstichting.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. Islah

    Islah Niet meer actief

    Op dit moment probeer ik er juist een sport van te maken zo weinig mogelijk uit te geven, omdat we een bepaald doel hebben om voor te sparen. Dus vind het nu leuk om vooral géén geld uit te geven haha.
     

Deel Deze Pagina