waar kan je leuke dekbedovertrekjes voor meisje voor in het ledikant kopen? (voor ik commentaar krijg, ik doe er wel een dekentje in)
Ik kon ze ook niet vinden en wij hebben nu een 1 persoonsdekbed overtrek door midden geknipt. Even onder de naaimachine en je hebt 2 leuke ledikantdekbed overtrekken. Misschien is dat een idee als je geen leuke kunt vinden??
hihi, ja dek jezelf maar alvast in gup! Ik zeg, zelf mooi stofje kopen en ff de naaimachine van je schoonmoeder lenen. Heb je bij Daniel toch ook gedaan of alsnog gekocht. Anders misschien V&D? Of online babywinkels?
Welke maat deken heb je? Want de Hema verkoopt ook leuke die hadden wij in het ledikantje met deken en nu legt ze onder peuterde bed en ook van de Hema overtrekke
ja bloem, je weet maar nooit hier dus dacht, zet het er maar vast bij ja bij daniel zelf gemaakt ja. Maar als ik op het naaimachien van mn schoonmoeder moet wachten is lydia al bejaard voor ze er 1 heeft Maar heb er zelf 1
noa, heb nog helemaal geen deken. Moet ik nog kopen, ze ligt nu nog in de wieg maar die passen niet in het ledikant
bloem, dat is mn eigen moeder schoonmoeder kan nog maar amper een knoop aannaaien noa, dan ga ik morgen eens bij de hema kijken
Het verschilt per merk in welk overtrekje ze passen. Ik van Vellux dekentjes (via MP) en die passen op veel ledikantovertrekjes. O.a. dit overtrekje: zazaforkids.nl en eentje van Maud Design.
Ik heb er vorige week ook toevallig 2 gemaakt. Vond ze of niet leuk of te duur. Nu heb ik 2 onwijs leuke. (al zeg ik het zelf ) 1 met aan de voorkant blauwe streepjes en sterren en dan aan de achterkant rood met witte sterren. En de ander staat aan de voorkant Thomas trein en aan de acherkant is ie effen ecru. Voor meiden hebben ze helemaal leuke stofjes!
Wibra en Zeeman. Kosten niet zoveel en zien er leuk uit! Heb bij de zeeman een roze weg met beertjes, en onlangs 1 gekocht bij Wibra in mintgroen. (Ik had er eerst ook een dekentje in , nu is onze oudste oud genoeg voor dekbed, maar ga dit ook weer doen bij onze jongste)
Ze zijn bij vele te koop wel maar vondt die van Hema het fijnst en bleef ook mooi en vondt ze ok niet duur
Bij babydump daar koop je ook een duo deken. Zit met klittenband aan elkaar 2in de winter erin enz 1 in de zomer ideaal. 39.95. overtrek gaan geloof ik vanaf 19.95. Succes.