Hey meiden, Tja de titel zegt het al. Met welk strip of disney figuur vergelijk / associeer je jezelf? En waarom? De reden dat ik op deze vraag kom is het volgende: Ik zie bij heel veel meiden een strip/ disneyfiguur als avater en daardoor stel ik me een bepaald persoon voor als ik met diegene schrijf. Als ik dan de foto`s zie, is het toch een heel ander persoon dan ik in gedachten had. Vandaar dat ik benieuwd ben of je bewust voor die avater kiest of omdat het gewoon een leuk plaatje vind. Voor diegen zonder avater, misschien asocieer je jezelf ook wel met een bepaald disneyfiguur, ik ben nieuwsgierig Ik zelf heb momenteel veel met knorretje, vooral met onderstaand plaatje. Zo heerlijk dagdromend over alles wat komen gaat. Groetjes een nieuwsgierige Hope
Bessie Turf Haha, nee hoor... Ik vind mezelf wel op Cartman lijken van Southpark, kijk maar naar mn avatar haha...niet uiterlijk (mag ik hopen!) maar volgens m'n ma lijk ik op hem qua uitspraken enzo
ik heb mijn avatar van een boomerang kaart. er stond op: beauty is boring. mijn avatar is zo perfect dat het gewoon saai is. vond ik een mooie betekenis.
ik heb veel met belle(die van t beest ) niet dat ik nou veel op haar lijk, maar ik heb die band vroeger bijna stuk gedraaid en zong alle liedes mee, ik kan nu nog alle woorden van het hele verhaal mee praten en zingen.
hier precies het zelfde me moeder werdt gewoon stapel gek van me hahaha nu nog als me nichie komt en ze wil belle en het beest zien zeg ik alles voor en dan zegt ze nou dat is ook niet leuk je weet al wat er gaat komen
Baloo... Of het beest van Belle. Maar ik heb goede hoop dat die zwangerschapskilo's ooit nog eens verdwijnen en dan word ik vast een soort mengelmoes tussen Ariel, Sneeuwwitje en Belle!
Ik hou van de sterke vrouwen van disney . Zelf ben ik niet zo dapper en sterk enzo, maar ik vind anastasia (niet van disney , maar oke) een mooie persoon. Pocahontas en Mulan vind ik trouwens ook super! Vooral Mulan trouwens. Omdat ze zich tussen de mannen staande moet houden en dat op een gegeven moment ook kan, maar toch ook zoooo duidelijk een vrouw is. Ik voetbal al van jongs af aan en de eerste 6 jaar tussen de jongesn en tja, dan heb je ook die vooroordelen (meisjes kunnen niet voetballen! en 'ieeeelj meisjes!' ) ... en het is fijn om dan te laten zien, dat die vooroordelen onterecht zijn. Maar mulan vind ik echt zo'n mooi personage! (maar in dit geval het plaatje van anastasia het mooist)
haha dory van finding nemo vind ik goed haha dat zal mijn vriend kunnen zijn en ik zelf... uhmmm kweet niet ff denken nog haha ik weet het niet maar mijn vriend is zeker de mannelijke versie van die dory uit finding nemo