Ik ben zo zenuwachtig.. morgen 8u word ik verwacht in t ziekenhuis en beginnen ze met een ballonnetje...
Ik zou eigenlijk vandaag ingeleid worden, maar ze belden gisteren dat er teveel inleidingen gepland waren die urgenter waren dan ik, dus dat het maandag wordt.. zooo balen! zit je al heel de week voor in spanning! Maar ik wens je voor morgen heel veel succes! kzal aan je denken!
Ik ben vandaag opgenomen. Mijn vliezen braken om half 3 en de baby is niet ingedaald. Ze ligt met der hoofd schuin tegen mijn heup. Dus niet meer voor de uitgang. Zo balen.... Ik lig te wachten op weeen. Heb al 2 uur harde buiken om de 7 minuten. Maar of ze wat doen.... Ik vrees dat het niet vanzelf doorzet zoals bij mijn zoontje. Jij succes morgen!
Hoe is t hier? Mijn ballonkatheter is net ingebracht en had door de voorweeen van gisteravond toch al 1 cm!!! Meteen na t plaatsen ballon harde pijnlijke buiken en krampen.. ik hoop zo dat hij snel uitvalt en ik mag beginnen!
Ik ben vanochtend bevallen van onze dochter. Weeen lieten op zich wachten, maar kwamen spontaan iets na 11 uur. De dames die nog moeten of bezig zijn. ...succes!
De ballon zit er nog in dus k verwacht weer geen verandering terwijl mn lichaam op is..zo voelt t.. pijn..overgeven en vanochtend hele erge diarree.. ik begin de moed te verliezen