Ik heb gewoon een grote boodschappentas waar luiers, slaapzak, flesjes, koekjes, drinken, schone kleertjes, etc van onze 2 zonen en zo de spulletjes voor de baby in passen. Heb ooit wel een verzorgingstas gehad, maar uiteindelijk zijn die tassen niet zo groot en liepen we dan ook nog met een plastic tas te sjouwen waar de slaapzak etc in past. Het enige handige van een verzorgingstas is het zeiltje waarop je je kind kan verschonen. Mocht je toch opzoek zijn naar een "echte" verzorgingstas. Op www.olliewood.nl zijn de verzorgingstassen van oilily in de uitverkoop (scheelt 50%). Al moet ik er wel bijzeggen dat mijn man nooit met zo'n tas zal willen lopen.
Ik heb er eentje via Internet bij Habadie gekocht (www.habadie.nl). Ze zijn wel schandalig duur, maar je hebt wel een originele tas en ik heb mezelf een keertje getracteerd (ach ja, die zwangerschapshormonen, he ) Marla
Ik heb er vorig jaar een gekocht van Kitch Kitchen. Was een tas voor mijn werk, maar bij de kassa zeiden ze: "leuke luiertas, hè?". Al het een jongetje wordt, koop ik nog maar een voor manlief, deze is erg roze met erg veel bloemen.
Kipling in belgië bij premaman 82.90 euro http://shop.kipling.com/shop-be/control ... esso-brown voordeel aan deze tas is dat ze een kliksysteem hebben om aan de buggy te hangen en geen drukknopen zoals de meeste die los schieten als de zak te zwaar is
Heb m vorige week bij de Bijenkorf gekocht van Oilily. Die hebben ze nu in de uitverkoop liggen. van 129 voor 89 en nu met 50% korting. Dus kostte iets van 40 euro! Met verzorgingsmatje erbij. Superleuk in bruin met felroze. Ze hadden m ook in t lichtblauw met roze.....
zo gaaf een leren met zwart witte lak bloemen erop was boven mijn budget 169,00 euro maar kreeg van mijn broer 100,00 euro er tegenaan lief he!
Ik heb na een uitgebreid veldonderzoek, gekozen voor een Björn Borg-schooltas. Eentje die je aan de zeikant omhangt dus niet zo'n typische met 2 helpen. Deze is super praktisch met meerdere vakken, perfect qua formaat (niet te groot niet te klein), leuke kleur en niet ouwbollig vormgegeven, er zit zelfs een vakje in waar de fles inpast! Géén officiele luiertas dus, maar praktischer dan sommige echte luiertassen en bovendien véél leuker! Gewoon bij een tassenwinkel voor 44,- Hij is echt heel handig in gebruik. Ik ben er nog steeds heel blij mee. En nadat ie geen functie meer heeft als luiertas, kan ik hem voor andere dingen gebruiken Na even googlen vond ik 'm! Het is deze, maar dan in een frisse kleur roze! http://www.emcolederwaren.nl/bjornborgmodel.jpg
Heb de tas die bij de Bugaboo hoort. Hij was steenduur , maar ben helemaal niet zo enthousiast erover! Bij nader inzien had ik toch liever een andere gehad (een originelere..) Maar ja...kijk wel even hoe praktisch hij in gebruik is ...en anders komt er echt nog wel een andere Mirre
Ik heb mijn tas van prenatal, van babyinnovations 60 euro, maar heel handig... Je kan hem op 2 manieren aan je kinderwagen hangen, en het verzorgingsmatje zit in het voorvak waar je ook ruimte voor luiers enzo hebt. Dat was voor mij een pre omdat die losse matjes bij de meeste tassen in het grote vak zitten, als je die dan als eerste klaar wilt leggen moet je hem eerst tussen de spullen weghalen. En in het grote vak zit een uitneembare plastic binnenkant, dus je tas blijft schoon. 2 koelvakken aan de zijkanten 1 helemaal geintergreerd. Er zit een los tasje aan voor je mobiel en één voor een speen met een plastic binnenkant. een sleutelhouder in het vak op de klep, dus je hoeft ook niet onderin te graaien om je sleutels te zoeken. Hij is effen zwart en mijn man wou hem meteen meenemen ondanks de prijs, hij zei dan weet ik tenminste zeker dat je een tas hebt waar ik ook mee over straat kan.
Ik heb een hele stoere Nike tas in Turkije gekocht vorig jaar. Heb 2 dagen geleden de verschoonmat van Prenatal gehaald voor 7,99 en voila. Leuke luiertas! Ik vond die van Oilily (camouflage) heel mooi, maar 100 euro heb ik toch niet voor een luiertas over.
Wij hebben een tas van little company, een beetje een "Stoere" tas zodat pappa er ook mee kan lopen (Soms zie je van die tassen met allemaal bloemetjes en weet ik wat allemaal, maar daar zie ik de pappa toch niet zo snel mee lopen, niet van harte iniedergeval ). Wij hadden echt heel veel geluk hadden hem namelijk al vaker gezien voor iets van 30 euro en toen lag ie opeens bij de v&d voor 13 euro (!) meteen mee genomen uiteraard . En hij bevalt prima Vind alleen dat verschoningsmatrasje wat er bij zit aan de kleine kant. Nu gaat het nog prima (de kleine meid is nog niet zo groot) maar denk dat ze er snel vanaf is gegroeid .
Grappig om te lezen dat veel meiden een stoere tas kiezen voor papa. Ik had daar zelf helemaal niet bij stilgestaan. Had een knalroze luiertas van Lief! En heb een hele stoere man, onder de tattoo's maar hij loopt er net zo rustig mee. Gelukkig maar!
hi pendrag, waar heb je die lief! tas gekocht? ik vind m leuk! ik zie m alleen niet in de webwinkel..
Hij is ook erg leuk! Geen idee waar je hem kunt kopen. Heb hem zelf cadeau gehad bij een abonnement op blad Kinderen. Zal nog ff voor je kijken. Soms staan ze wel op MP trouwens. Ook in blauw en dan met Stoer ipv Lief erop.
Ik was eigenlijk al heel lang op zoek naar een leuke luiertas (ik had er wel een, een superpraktische, maar ik wilde er ook een voor de leuk ) Eerlijk gezegd kwam ik iets teveel bloemetjes en nijntjes tegen... Dus heb ik uiteindelijk bij Sacha een Hele Leuke Sportieve Tas gekocht, die ik ook als niet-luier-tas kan gebruiken. Zitten veel ritsjes in, kan er veel in kwijt (inderdaad ook los verschoningsmatje) en ik vind hem helemaal geweldig. Was wel 50 euro kwijt, maar ik had net mijn vakantiegeld binnen... Misschien vind ik er een plaatje van. Amber ps: ik zei tegen de verkoopster: ik ga 'm als luiertas gebruiken voor mijn dochter! Zegt ze: ja, natuurlijk! En als ze 'm niet mooi vindt mag u 'm gerust komen ruilen hoor.... Heb 't even aan Lize gevraagd..