Klagende Karin sleept Helpt Mijn Man is Klusser voor de rechter - Televizier Tja weet niet zo goed iets er van te zeggen dan dit. Laat het rusten en pak je leven verder op. Je weet waar je aan begint denk ik zo. Contracten?? En ben ook van mening als je postts.. hebt dit geen excuus mag zijn om ze te gaan aanklagen neem wat je gedaan hebt en laat het verder daar bij.
Ik vind dat ze zeurt. Er zal vast wat geknipt zijn maar haar reactie is niet nep. En niet alleen de keuken maar ook dat ze in de woonkamer kwam zat ze meteen over stopcontacten te zeuren. En slecht slapen vanwege te weinig stopcontacten? Doe normaal. Nee ik heb geen medelijden, je woon jaren in een bouwval, vraagt hulp en die krijg je ook en dan ga je klagen over vanalles. Ik heb die aflevering ook gezien en vind haar heel ondankbaar. Dan hadden ze het allemaal zelf moeten doen.
Ja, ik zeg, aanklagen meid! Ergste wat er kan gebeuren is dat RTL alles weer in de oude staat moet terugbrengen, maar hey! dan kan je wel zelf je stopcontacten veranderen! "ze hebben geknipt en geplakt" "En. die. stop. contacten. zitten. ook. te. hoog" Is zeker gemaakt uit 8 zinnen waarin die woorden toevallig voorbij kwamen. Ze zegt voortdurend getreiterd te worden, bovendien slaapt Karin niet lekker meer sinds ze een tekort heeft aan stopcontacten. Kan ik me iets bij voorstellen. Als ik geen stopcontacten zou hebben zou ik ook slecht slapen, je kan immers je wekker niet zetten en dus ben je steeds bang dat je je verslaapt en te laat op je werkt komt. Gaan ze daar weer over zeuren. Goed punt, aanklagen die hap, zijn ze nou helemaal van de pot gerukt, stomme programmamakers! Foei!
Mijn god wat een zeikwijf. Als je leven zo'n hel is waarom breng je het zelf weer in het nieuws dan? Volgens mij zijn de meeste het allang weer vergeten.
Wat een mens zeg.. Beetje dom ook om dit allemaal weer omhoog te ratelen. Ik was het allang weer vergeten en ik denk dat er zo meer mensen zijn.
Jeeeetje.. Wat een zeikwijf zeg! Wees blij met wat je hebt. Ze kan het programma aanklagen, maar gaat ze toch niet winnen. Neem aan dat je iets van een contract moet tekenen? bovendien slaapt Karin niet lekker meer sinds ze een tekort heeft aan stopcontacten. Hier moest ik wel om lachen 😂
Ik wil die keuken wel hoor! heb een rete duur huurhuis met een zeer simpele witte keuken. Geef hem mij maar, volgens mij zoekt de Sint nog zeurpieten, hier hebben we er een
Ik ken de hele vrouw en het programma niet maar vind stopcontactenvrouwtje toch wel een grappige benaming n.a.v wat ik lees hihi. En PTSS omdat er te weinig stopcontacten in de keuken zitten... Lekker dramatisch allemaal.
Dan laat ze toch iemand langskomen voor een paar exra stopcontacten... Of anders kijkt ze rtl lief aan, misschien willen die het dan nog wel doen.. En dat niet alleen ze had toch van te voren mogen aangeven dat ze graag veeeeeeeel stopcontacten wou, want er wordt altijd gevraagd; wat wil je graag🤔😕
Ik vind trouwens juist dat ik teveel stopcontacten in de keuken heb haha. Wil best ruilen met deze mevrouw.
Wat een zeikwijf zeg Of er nu geknipt en geplakt is: die woorden heeft ze toch echt zelf uitgesproken! Dit weet je als je met je kop op tv komt. En ook daar kies je zelf voor. Het is niet even lekker profiteren en een nieuwe keuken krijgen. Nee, je krijgt ook half NL op je dak. Dat weet je gewoon.
ik was het eigenlijk alweer vergeten. ze zet zichzelf wel weer mooi te kakken zo. je weet toch van tevoren als je tekent voor een tvprogramma dat het zo geknipt en geplakt wordt waarvan ze denken de meeste kijkers te krijgen? hallo?! wat een domme doos zeg! straks weer janken dat iedereen weer even aan haar dommigheid en ondankbaarheid herinnerd moest worden. echt onvoorstelbaar.. misschien denkt ze er een flink bedrag uit te slepen zodat ze haar hele huis vol stopcontacten kan zetten?
Oh echt dat mens is gek... Moest wel een paar keer gniffelen toen ik der op school zag staan🙈
Ik heb er ook hard om gelachen, maar misschien is het idd wel sneu toch. Misschien had ze haar dag niet of was ze zo zenuwachtig dat ze iets te vaak over stopcontacten begon? Knippen en plakken zijn ze doen ze altijd. RTL wou haar zo neerzetten en dat is goed gelukt.
Dr man is toch klusser? Gaatje boren, draadje trekken en hupsakee. Ze is onjuist neergezet door RTL, maar ze vindt zichzelf nu wel lekker geplaatst?
Ik vind het een beetje zielig voor die vrouw. Ze staat voor altijd bekend als degene die haar stopcontacten miste in haar nieuwe keuken. Zodra iedereen het vergeten is, duikt het filmpje weer opnieuw op