Nu onze dochter uit de eerste maatjes is gegroeid wil ik ze graag verkopen. Vlgens mij levert het op Facebook meer geld op dan bijv op Marktplaats. Hoe is jullie ervaring hierin? En jullie ervaringen in het algemeen? (veel mensen die niet betalen of niet op komen dagen?) En worden de kleine maatjes (50-68) wel gekocht?
Zelf heb ik de indruk dat de markt een beetje verzadigd aan 't raken is. Het maakt overigens niet uit (bij ons) via fb of mp. Ik ruil nog wel eens kleding. Wat nog redelijk verkoopt is recente merkkleding in zeer goede staat. Dus ik sorteer kleding meestal. Goede merkkleding in de verkoop voor een klein prijsje (of ruilen tegen iets anders) en de rest op de weggeefhoek.
Via fb verkoop je sneller omdat het in je regio is. Ik verkoop ook meer via fb en als ik er pakketten van maak Maar idd de markt raakt verzadigd en met winkels als primark wibra zeeman kost het niks meer. Maar je kunt altijd proberen....
Ik raak het aan de straatstenen nog niet kwijt bij mij in de regio. Ik heb van alles al geprobeerd. pakketten (omgerekend 25 tot 50 ct. per item) kleine pakketten en losse items. er is gewoon ontzettend veel aanbod in die maten en het wordt ook veel weggegeven. Ik denk dat je nog de meeste kans maakt op een echte rommelmarkt. Maar dat is mijn eigen ervaring bij mij in de regio, ik weet niet hoe dat op andere plekken is.
Idd op een rommelmarkt alles per maat 'n sorteren en dan voor 50ct stuk verkopen wil nog weleens lukken. Kledingpakketten raak ik verder niet kwijt via mp of fb, tenzij het recente merkkleding is. Soms kan ik dat nog zo goed verkopen dat het goedkoper is om merkkleding te kopen dan bij de h&m ofzo. Dus kinderen gaan steeds meer merk dragen. Dan raak ik 't tenminste weer kwijt daarna.
Ik verkoop sinds eind december te klein geworden kleding van onze dochter via FB en ik moet zeggen dat ik best lekker verkoop. Denk in totaal wel voor een paar honderd euro(had ook heel erg veel!)
Alle goedkopere kleertjes gaan op de weggeefhoek. Alleen de wat duurdere merken verkoop ik dan via fb.
Erg eigenlijk dat wij onze kleding niet meer kwijt raken terwijl de mensen die de kleding maken zelf amper kleding hebben..
Ik krijg het bijna niet verkocht. Had vooral name it. Veel als nieuw maar kreeg het niet verkocht. Wel voor 50 cent per stuk ofzo maar daar doe ik het niet voor. Ik geef het dan liever weg aan een goed doel.
Terwijl Name it zulke leuke kleding heeft!! Mijn favoriete merk bij ons smalle kereltje en het blijft heel lang mooi. Jammer is dat.