Ik hoor en lees veel dat bij de meeste de bevaling met krampen (weeen) begonnen, maar waar voel je die krampen dan? Bovenin, midden of onderin of heel je buik? En als je nu meer wit slijm verliest, kan dat de slijmprop zijn of moet daar bleod bij zitten. Heeft dit slijmverlies anders nog een andere betekenis? alvast bedankt
meestal wil dat slijmverlies zeggen dat je BM zich klaarmaakt, dat doet de mijne al enkele weken. Maar sinds gisteren is het echt wel erg En de weeën... Die voel ik overal M'n rug, onderbuik, liezen, tot in m'n bovenbenen. Trekt helemaal rond. Van de eerste had ik enkel buikweeën, van de tweede rugweeën, en geloof me: liever in de buik dan in de rug! Buik is makkelijker weg te puffen en minder pijnlijk, rug is enorm vermoeiend en pijnlijk. (wil je niet ontmoedigen ) Die weeën zijn bij iedereen anders hé.
Goh dus bij jou is het al begonnen...ben benieuwd! Is het al lang aan de gang? on topic Het wlijmverlies is bij mij nu ook meer als normaal. Ik had net krampen niet gelijkmatig of zo maar ben naar het toilet geweest en nu is het weg dus ben bang dat het iets anders was Succes!
Het is al sinds week 15 aan de gang Maar nu begin ik toch rare gedachten te krijgen hoor. Dat slijmverlies dat zo erg vermeerderd is, heb plots mastodonten van benen en voeten, ben emotioneel en loop nogal kribbig, allemaal sinds gisterenmiddag. Zouden allemaal voortekenen zijn. Die krampen heb ik ook af en aan, komt plots op en valt dan weer stil. Zou ook indaling kunnen zijn ofzo, geen idee, maar best lastig. Denk wel dat we het zullen voelen als het weldegelijk begint