Waar kijk jij deze week naar uit?

Discussie in 'De lounge' gestart door LisbethSalander, 4 mrt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Daar zeg je me wat. Ik heb altijd de placenta aan de voorkant gehad (3x). Ben benieuwd of dit nu weer zo zal zijn.
     
  2. Splitijsje

    Splitijsje Fanatiek lid

    21 nov 2020
    3.134
    3.212
    113
    Vrouw
    Dat de zon elke dag schijnt, leuke werkafspraken op locatie, etentje met een vriendin, vandaag een vrije dag, het besluit dat ik eindelijk de zijden bloemen mag kopen van mezelf die al weken in mijn hoofd zitten, vrijdagavond met man en ander stel uit eten, zaterdag een verjaardag (waar altijd authentiek Indisch wordt geserveerd) en zondag Grand Prix!
     
  3. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.207
    1.263
    113
    Centrum België
    Nou, is eigenlijk meer voor het Sappige drama - topic...

    September 2019. Ik op enkele dagen van mijn 42e verjaardag en BBQ op het werk. Is ook een leuke knul (27) waar ik wel af en toe mee spreek en onderonsje heb over "crème fraiche" maar totaal onschuldig. Op het einde van de avond, bij het afscheid in de garage kuste hij me :eek:. In de verste verte niet zien aankomen. Ik zoals gezegd al wat ouder, overgewicht, net uit een slechte relatie (wat hij weliswaar niet wist) en hij jonge god van 27. Ik zweer je, stond te daveren op mijn benen :oops:. Oh ja, hij was net verloofd, had ik dat al gezegd :rolleyes:.

    De maand erna is hij wel wat blijven jagen, dan n pauze, vervolgens kerstfeest (geen details maar zooooo fout :(), weer paar weken niets en dan zijn afscheidsdrink want had zijn ontslag gegeven. Ook daar weer door de knieën gegaan... Ikweet het, het hoorde niet... Maar ik was op die moment emotioneel niet zo stabiel en hey, 16 jaar monogaam geweest in mijn relatie, hoe goed of slecht die ook ging, en ik ben er ook niet beter door behandeld geweest, lees: bedrogen.

    Vervolgens 2 jaar niet gezien - paar keer ge WA en 2 x getelefoneerd en dit weekend eerste keer in 25 maanden elkaar teruggezien. Hij nog steeds :p:p:p, ik ruim 30 kg lichter. Het gesprek is redelijk oppervlakkig gebleven (ik mocht of kon niets anders verwachten) maar ja, fantaseren mag nog hé? :roflmao:
     
  4. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.609
    8.359
    113
    Vrouw
    Ik wou dat morgen al voorbij was. Ik ga proberen om een taart in elkaar te zetten die veel stappen heeft terwijl ik te weinig materiaal heb en een peuter rond heb lopen die graag haar plannen doordrukt. Mijn zoon wilde de taart graag voor zijn verjaardag. En het is echt een heerlijke. Maar ik heb niet echt een reserveplan. Hopelijk heb ik inmiddels genoeg geleerd en gedaan om het toch voor elkaar te krijgen.
     
  5. Emsy

    Emsy Fanatiek lid

    29 jan 2015
    1.872
    1.681
    113
    Vrouw
    Dat we weer uit quarantaine mogen, meer dan klaar mee
     
    Nougat vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina