Volgens mij issie gewoon wat onzeker en bang om je kwijt te raken aan zo'n stoere, mannelijke, in het leer gestoken biker, waar jij dan ook nog eens heel dicht tegen aan zit op zo'n ding.. Waarschijnlijk heeft ie de afgelopen dagen allerlei scenario's in zn hoofd gehaald over wat er eventueel misschien zou KUNNEN gebeuren.
ja dat klinkt wel logisch! maar dat zou er niet voor moeten zorgen dat ze nu niks meer met een vriend kan doen toch? maar als dit de reden is snap ik het wel
Nouja het enige wat ie zegt is ik voel me er ongemakkelijk bij er kunnen dingen gebeuren etc etc. En nu zegt ie ik ben jaloers haha.
Oké hij is jaloers dat ik op zaterdag volgens hem "de" dag dat ik ook wat met hem had kunnen doen iets met een ander ga doen.
Als hij dan zo graag wat wil doen, dan gaat ie toch gewoon mee ? Ofwel gaat ie iets doen met de andere partner en alle kinderen.
Nja ik zei dus.. Ohh dan ga ik volgende week wel op een doordeweekse dag Kortom het is nog steeds vaag en snap er geen zak van. Hij blijft dat zeggen en zeggen dat het ergste wat hem zou kunnen overkomen is mij verliezen aan een ander.
ahh het is wel lief maar daar moet hij zich wel overheen zetten hoor.. je bent toch met hem? dat zegt toch genoeg?
Ja dat zei ik dus ook. Bedoel hallo ik ben niet voor piet snot met hem getrouwd en heb niet voor niks 2 kinderen bij hem. Maar dat schijnt hij niet te snappen ofzo :S
Oh oh oh, mannenlogica Ik weet niet of mijn man bang is voor dat soort dingen, maar hij spreekt het niet hardop uit. Ik ben weleens weggeweest voor een motortocht, achterop bij een collega van me. Volgens mij voelde mijn man zich niet bijster bedreigd.
Dus als hij na een paar dagen terugkrabbelt... Is het een teken dat hij je niet vertrouwd. Maar als hij meteen nee had gezegd... Dan was er niks aan de hand geweest? In feite zegt hij nu toch niks anders dan wanneer hij meteen gezegd had dat hij het niet prettig vind? Ik zou toch eens vragen waarom niet Gewoon uit nieuwsgierigheid zegmaar. Misschien vind ie hem wel een beetje roekeloos.. Of is hij bang dat vrouwen op de motor voorzichtiger zijn dan mannen. Het kan zo maar iets heel anders zijn. En beetje jaloezie is wel vleiend ook toch?
Aan de ene kant snap ik jou, maar hem snap ik ook.. Hij moet jou vertrouwen. Maar ik zou het zelf zeker niet waarderen als mijn vriend met een vrouw alleen op stap zou gaan.. Gewoon het idee.. En dalijk groeit er wel wat.. Moeilijk, ik hoop dat je er uit komt
Oh zie dat hij inderdaad al had gezegd beetje jaloers/bang te zijn Ergens wel cute En er zijn genoeg echtscheidingen om dat "we zijn toch niet voor niets getrouwd"-argument faliekant onderuit te halen he Ben bang dat je het niet uit z'n hoofd gaat praten met goede argumenten Moet al teruglezend ineens denken aan die avond bij het uitgaan dat ik tegen een vriendin zei... "Zo heerlijk he... Uit met R. Wel gewoon leuk samen en niet bang hoeven zijn dat 1 van beiden meer wil" Terwijl ik ondertussen op z'n schouders geleund naar een concert stond te kijken. Dat zeg ik dus ook nooit meer Een relatie is het nooit geworden trouwens. Maar het is maar goed dat ik ook daadwerkelijk vrijgezel was want het is wel een soort van multiple-night-stand geworden
Hij heeft nu wel aangegeven dat hij het niet prettig vindt. Dat is tenminste eerlijk. Wel lief ook en misschien moet je dat respecteren. Zou jij er ook moeite mee hebben als de situatie andersom was? Want ik snap hem ergens wel.
Ik denk dat hij heel goed weet dat zijn 'angst' niet reëel is. Maar hij voelt het wel zo. En dat hij zich zo voelt, daar kan hij niks aan doen. Hij kan wel doej alsof het niet zo is, maar dan loop je toch het risico dat daar wat wrijving van komt als hij er toch een beetje van baalt en onzeker wordt. Ik zou er ook niet blij van worden als mijn man dit zou zeggen. Maar ik zou het wel respecteren en dan niet met die man weg gaan. Ik heb ook graag dat hij naar mij luistert als ik iets onredelijks vraag.
Tsja, hier ook zo'n vriend. We kennen elkaar ondertussen al bijna 10 jaar. Ik getrouwd en 2 kinderen. Hij en zijn vriendin gaan nu voor hun eerste. Wij spreken een enkele keer 1 op 1 af. Naar een concert/festival of gewoon iets leuks doen. Mijn man zal niet staan springen, maar hij weet heel goed dat ik not amused zou zijn moest hij gaan klagen. Ik ben ontzettend trouw en heb nog nooit een reden gegeven om daar aan te twijfelen. Hij wenst me dus veel plezier en dat is het .
Ik vind samen op de motor zitten best intiem eigenlijk. dus ik begrijp wel dat je man dat liever niet heeft. Het is toch heel lichamelijk en daardoor heeft hij waarschijnlijk het idee dat er eerder iets kan gaan broeien ofzo. Ik zou het respecteren en er verder geen woorden meer aan vuil maken. Als je nu moeilijk gaat doen Wordt het in de toekomst alleen maar meer een probleem om alleen met je vriend af te spreken denk ik.