Ik heb even een vraagje.. Ik zit even te kijken op internet voor een goede compacte buggy.. ook voor vakanties en bij oma wie heeft er tips? ik zag dat de quinny zapp xtra naar je toe kan en voor kinderen is vanaf de geboorte ( maxi cosi etc) wie heeft er ervaring mee? of andere tips?
Ik lees even mee, want ik ben ook op zoek naar een geschikte buggy. We hebben een Mutsy die vrij groot is, en ik wil ook een fijne compacte buggy voor dagjes weg. Ik had van iemand het onderstel van een quinny zapp gekregen, maar deze vond ik erg onhandig. Ik had hem even uitgeprobeerd, maar kwam met de wieltjes maar amper over een wat hogere stoeprand, en als ik dan de voorwieltjes wat wilde oplichten om op de stoeprand te kopen, bleek hij vrij gammel. Misschien komt het doordat het een wat oudere buggy was, maar we hebben hem naar de stort gebracht en de quinny valt hier zeker af.
Wij hebben de nuna pepp en zijn daar erg tevreden over. Kan helemaal plat en vouwt klein op. Ook ideaal dat je met 1 hand kunt sturen en dat ie de duwstang in hoogte verstelbaar is (lange man hier).