Hallo dames, Mede op aanraden van andere forumgebruikers heb ik een superleuk groot houten poppenhuis gekocht voor de 2e verjaardag van dochterlief (die gek is op poppen). Op de groei, er passen barbies in. Nu vind ik die eigenlijk nog niet zo leuk voor haar... Heeft iemand nog tips wat voor poppen ik er dan in zou kunnen doen? Grootte ca. 25 cm. Oh ja, voor de vloertjes wil ik tafelzeil gaan gebruiken en de houten wanden verven. Heeft iemand hiervoor nog tips...? Bv. wat voor lijm nodig? Of andere tips voor het opleuken van het huis? Alvast bedankt!
Hoi, Ik heb nog mini baby Born babietjes liggen met wat spulletjes die heeft mijn dochter er ook in gehad. Die zou ik op marktplaats zetten maar Als je interesse hebt wil ik wel een foto mailen? Groeten tara
Misschien kun je het huis versieren met stukjes behang? Bij de bouwmarkt hebben ze proefstukjes, waarvan je er vast een paar mag meenemen.
Bedankt IkTara, maar ik zou eigenlijk niet alleen babypopjes in het huis willen. Wel leuke tip! Dat is een goede, Pepijntje, ga eens kijken bij de bouwmarkt!
Poppenhuispoppen - Familie Poppenhuispoppen - Vrienden Bestel de allerleukste poppenhuispoppen op Hibba.nl zo iets?