zou wel eens willen weten wat jullie kids zoal allemaal uitspoken mijn zoontje bijna 4jr. wastafel vol laten lopen met stop erin en z,n badjas w.c rol in de w.c hebben jullie kids ook van die vreemde dingen???
Mijn broertje heeft nogal wat dingen op zn lijstje.......is wel niet mijn kind maar toch. Wel grappig. Mijn moeder had net een nieuw badpak gekocht. Best een dure. Broertjelief was 2 jaar oud. En ineens was dat badpak weg. Broertje wist wel waar t was gebleven en liep met mama naar de plek waar het badpak zou liggen.............in de wc dus. Doorgespoeld en al. Dag badpak........ Mijn vader moest iedere dag vroeg de deur uit naar het werk. Broertje, mama en ik lagen nog in bed. Broertje is toen uit bed geslopen en in zn luier en romper en knuffel de deur uit gegaan. Toen was ie ook 2. Een paar straten verder was toevallig een kennis van ons wakker en die stond in de keuken en die zag mn broertje wandelen. Die is natuurlijk meteen naar buiten gegaan en vroeg aan broertje wat hij ging doen. Antwoord was: papa helpen met werken........ze heeft broertje in de auto gezet en is naar ons huis gereden waar mama dus al in paniek alles aan t afzoeken was in huis. De deur is toen steeds op slot gedraaid en niet meer gewoon dichtgetrokken.
Onze oudste had laatst alle wc rollen laten afrollen en in de wc gestopt. Met een fles shampoo op haar kamer gepoetst, alles zat vol. Haar lichaam vol gekleurd met stift.
Alle kindjes zijn wel is ondeugend,, Ook hier broertje die een heel schaaltje vla over zijn hoofd giet.
Pindakaas in haar haar smeren. Huistelefoon in een glas melk laten zwemmen (of douchen zoals ze zelf zei die dag). Vannacht ook weer iets raars. Lig lekker te slapen maar word om 02.00 uur wakker van keiharde muziek. Kon het eerst niet plaatsen en dacht dat het van de onderbuurman kwam. Toch maar opgestaan en loop de huiskamer binnen: De tv stond aan op TMF en echt keihard dus, stond madame te dansen met een paraplu in dr hand op de salontafel! Die was denk ik echt even de weg kwijt haha.. heb dr naar bed gebracht en is gewoon meteen weer gaan slapen :S
Bekijk bijlage 108431 deze was wel lache zo kon tante beter bijten volgens hem. en ik kon de naaidoos opruimen
Julien is pas 13 maanden maar hij kan er al wat van. Het liefst met mijn bestek op de glazen plaat van de salontafel rammen Voordat hij in bad gaat de handdoek en mijn stijltang in bad gooien Verder heeft hij een obsessie voor de stekker van de tv, die trekt hij er telkens uit waardoor we geen tv meer kunnen kijken
Dan wel niet mijn kind, maar ikzelf: Ik duwde dummies in mn neus. "Niet in je neus duwen he?" "Nee mam" Moet je ook niet zeggen tegen brabbel, dan gaat ze t juist doen. Ik heb toen ook de eerste 4 jaar opvolgende jaren geen dummies meer gehad. En ik vond ze zo lekker (nu nog trouwens)
me zoontje van bijna 4 kwam vorige week ineens bij me. Mama....ja lieverd. Ik heb lego in me neus......hoe bedoel je lego in je neus? Nou er zit een legoblokje in me neus.....schrok me een hoedje!! meteen geprobeerd met pincet te pakken maar kon ik dus wel vergeten want meneer had hem helemaal naar achter geduwd achter zijn vleugelbotje ofzo.....Dus de dokter mocht hem even eruithalen. Komt ie even later trots bij de dokter weg met pake....Zegt ie; kijk mam dit blokje zat nou in me neus....whahah! Of de deuren stiekem volplakken met stickers die er niet meer afwillen. Me zoontje van bijna 6 vind het leuk om zijn behang van de kamer af te halen. Ja mam dan kan ik eindelijk de muren eens verven.....grrrr bijdehandje haha..... zo kan ik nog wel ff doorgaan whaha
Justin 3,5 had vandaag een autootje van cars in de wc gegooid.. hij wilde weten of die ook wegging net als de wc papier.. :/
Mijn jongste zoontje was denk ik 4 jaar toen hij boven op de kamer van zijn zus een verjaardagskaart pakte en deze op zijn kamer openklapte. Hij heeft er toen op gepoept, dichtgeklapt en uit het raam gegooid. Nu kan ik er wel om lachen, toen niet.
wij zaten in het huisje aan de caravan en madam zat binnen opeens denken we ze is wel heel rustig.......... zat ze gezellig op ons bed met de maggi fles en de aromat kijk mama lekker pff die lucht hebben we de hele week geroken8)
toen mijn zoontje 4 was zat ie in bad.. ik liep ff gauw het hoekje om naar zn kamer om een pyama te pakken.. had ie gauw nog ff een halve fles badschuim in bad gekieperd mijn nichtje van 5 zat met stiften in de woonkamer te kleuren terwijl mijn zus stond te koken.. komt mn nichtje aan "kijk mamma net als tante titus" had ze een tattoo op der been getekend omdat ze dat bij mij had gezien... mn neefje had met een watervaste stift zitten spelen... had allemaal haartjes op zn piemeltje getekend "net als pappa"... ik zie nog het gezicht van mn schoonzus voor me
de mijne kan al die dingen nog niet want hij is nog een ukkie van nu 16 maanden maar hij ma niet met de afstandsbediening spelen en dat weet ie heel goed..als hij het dan toch te pakken krijgt komt hij het zogenaamd poeslief naar je toebrengen om het vervolgens weer af te pakken en weg te rennen ermee. elke keer weer!!!!!!
Deze vind ik echt leuk die met die haartjes op zijn piemel hahaha. Nu ik. Me zusje op visite jaren geleden ze was toen een jaar of drie heeft ze de gordijnen bij een tante afgeknipt En een schaar in de wasmachine gedaan. Mijn zoon. Die doet ook wel eens gekke dingen. Soms pakt hij een kopje koffie voor mij en dan kan ik er soms op rekenen dat er zout in zit of zeepsop. Gelukkig veraad zijn gezicht meteen dat hij wat uitgehaald heeft. Dus meestal komt het goed. Of deze is wel grappig haaha. Ijspblokjes met zeepsop in de vriezer terug leggen. Hihih dan wel bah cola.
Heel herkenbaar! Zo fopt hij de hond ook met zijn brood of koekje. Dan doet hij alsof de hond het mag hebben en dan op het laatste moment wegtrekken en wegrennen. Dikke pret natuurlijk! Laatst had ik per ongeluk de deur naar het toilet open laten staan. Ondertussen was ik lekker bezig in huis en vond het wat verdacht stil in huis. Had meneer de wcrol gepakt en helemaal afgerold en was heel druk bezig allemaal kleine stukjes te scheuren. En hij fopt met doen alsof hij een kusje komt geven. En dan snel omdraaien en keihard lachen. Hij heeft wel meer streken, maar kan er even niet opkomen. Ben heel benieuwd hoe hij is als hij de leeftijd heeft van de rest van de kindjes hier beschreven