Hey, Mijn meisje heeft sinds een weekje de fase bereikt dat ze kan krijsen. Maar ook niet een beetje... ze gaat alle hoge tonen af op een volume dat me gewoon niet gezond lijkt! Ze ademt zo diep mogelijk in en spuwt me toch een hoop lawaai. En niet uit ontevree, maar juist uit blijdschap! Ze doet het ook te pas en te onpas en overal (dolle pret dinsdag in de Ikea, haha ). Maar nu heeft ze vandaag werkelijk waar de hele dag ZO hard lopen krijsen dat ze er gewoon schor van werd! Ze was enorm goed gehumeurd vandaag, want ze hoefde mij of m'n vriend maar te zien of het repertoire begon opnieuw. Toen ze eindelijk weer 'normaal' begon te brabbelen tijdens het badje was ze helemaal hees. Daarna ging het gebeuren gewoon weer verder en heb ik haar een half uur voor Baby TV gezet zodat ze geconcentreerd en gekalmeerd zich op iets anders kon richten. Ik vroeg me af of dit kwaad kan voor de stembanden (en/of haar gehoor)?
Hahaha, mag er misschien niet om lachen maar Jou manier van schrijven is nogal komisch. Dus ze zal dat goed gehumeurde niet van een vreemde hebben. denk dat het voor een korte periode weinig kwaad kan.( dit us gewoon uitproberen, en gaat vanzelf weer over!) Maar kan me voorstellen dat het vervelend is. Vooral in openbaar.
Het zal in het openbaar inderdaad wel even genant zijn ja. (Wat doen de mensen met dat kind?) Haha. Maar een keertje schor zijn kan geen kwaad hoor.
Onze oudste deed dit ook zo. Ze lag nog in de reiswieg en kon toch schreeuwen. Je zag mensen dan echt zo kijken van wat was dat Ze klonk een beetje als een zeemeeuw Weet eigenlijk niet meer wanneer dit gestopt is, maar wij moesten er altijd hard om lachen. En vergeet het niet te filmen!
Mijn zoon schreeuwde ook zo. Maar niet van blijdschap maar als hij iets wilde of niet. Ook als hij huilde was het meer krijsen. REgelmatig dat hij dat schor werd. hij heeft het niet altijd naar zijn zin als hij naar de crech gaat (gelukkig maar 1,5 dag) en dan kan ik aan zijn stemmetje horen hoe hij het gehad heeft die dag. Volgens mij kan het niet kwaad. Als het zeer zou doen, dan zouden ze stoppen met gillen zou ik denken.
Onze dochter heeft het ook gehad, echt heel fijn als je in de supermarkt loopt Het duurde een paar weekjes en toen was het over.. Volgens mij kan het niet echt kwaad..
Hahaha mijn mannetje kan het ook goed hoor! Maar hij probeert het heel mannelijk en zwaar te doen . Soms krijst hij op zo'n manier dat hij spontaan gaat hoesten. Slimmerd
Bedankt voor de reacties! Haha, dat klinken als een zeemeeuw herken ik! Vandaag in de bus ging ik haar expres 'opfokken', zodat alle omaatjes haar massaal kwamen bekijken. Van die aandacht werd ze nog luidruchtiger en blijer, hahaha. Maar aan jullie reacties te zien is het dus echt een fase en niet echt schadelijk. I rest my case!!
Haha mijn meisje ligt sinds vanmorgen ineens zo hard en hoog te gillen Echt grappig.. Denk ook niet dat het kwaad kan hoor dat ze s schor worden, en ja dan nog, wat doe je eraan
Haha die van mij doet het ook. Ik vind het supergrappig, hoe blijer hoe harder. Lijkt net een gillende keukenmeid (en het is een knulletje hahaha). Laatst stonden we op de markt ergens een tijdje te wachten tot een vrouw voor ons eindelijk klaar was toen hij vond dat het te lang geduurd had en er kwam vanuit het niets zon oerkreet uit de wagen. Die vrouw sprong van schrik de lucht in...... Ik vond het heel grapping en zei nog: Hij doet niets hoor, het is een baby. De marktmeneer vond het heel grappig maar die mevrouw ging er snel vandoor (eindelijk).
Hahaha, ik vind het ook supergrappig als ze zo hard krijsen!! Ik vraag me alleen af wat eventuele voorbijgangers en/of omwonenden wel niet moeten denken (niet dat ik me daar veel van aantrek, maar toch ben ik benieuwd. ). Gisteren op verjaardag heeft madam zich ook flink 'misdragen', maar gelukkig vond iedereen het lollig! *scoooore*