Waar oppas vinden?

Discussion in 'Oppas en kinderopvang' started by Summer2012, Jan 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Summer2012

    Summer2012 Bekend lid

    Jul 11, 2012
    652
    2
    18
    Ik heb sinds een maand een nieuwe baan waarbij ik wisselende diensten draai, waaronder 's avonds en in het weekend. Nu "past" m'n man op die momenten op, maar dit is niet ideaal. Hij heeft een eigen bedrijf en dat is best druk, dus op tijd komen is nogal lastig.

    Nu heb ik al een gastouder voor overdag, maar ik ben op zoek naar een gastouder / oppas aan huis die tijdens mijn diensten kan oppassen tot mijn man thuiskomt. Het gaat om ongeveer 10 uur per week.

    Heeft iemand een idee waar ik zo iemand kan vinden? Ik woon in Lelystad en heb al een advertentie op Marktplaats gezet. Morgen ga ik nog bellen met gastouderbureaus. Als ik Google kom ik onwijs veel sites tegen, zoals oppassen.nl, dus ga daar ook even speuren.
     
  2. mama van ruben

    mama van ruben Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,094
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben het geprobeerd via de site oppasgezocht.nl en uiteindelijk een vaste oppas voor 's avonds en een avondje uit gevonden via het supermarktbord.
     
  3. Summer2012

    Summer2012 Bekend lid

    Jul 11, 2012
    652
    2
    18
    Op oppassen.nl staan wel interessante advertenties, maar om te reageren moet ik lid worden. Kost 9,99 per maand ofzo.

    @mama van Ruben: oppasgezocht.nl bestaat niet (meer)

    Kent iemand nog andere sites?
     
  4. Summer2012

    Summer2012 Bekend lid

    Jul 11, 2012
    652
    2
    18
    Indien iemand op dit forum interesse heeft; ik woon in Lelystad.
     

Share This Page