Op bed Nu rook ik doordeweeks sowieso heel weinig.. In het weekend is man gewoon thuis dus die is dan binnen..
Mijn antwoord staat er niet bij, ik rook altijd in de keuken onder de afzuigkap, keuken is apart van woonkamer en in de zomer rook ik buiten.
Eerder rookte ik altijd een sigaret bij het uitlaten van de hond, dus zo'n 4 sigaretten op een dag. Meer ook niet. Toen ik ging stoppen, heeft mijn man het hondenuitlaten een tijdje overgenomen, omdat op dat moment de wens naar een sigaret het grootst was. Stoppen met roken heeft alles te maken met het doorbreken van patronen. Ik ben zo blij dat ik er nu al een tijd van af ben... Eerder riep ik altijd wel, ik stop wel zodra ik zwanger wordt... maar in de praktijk zal dat ook nog wel stress opleveren. Ik ben trouwens absoluut verder niet anti-rook. De wens naar een sigaret zal ik altijd wel een beetje houden. Dat is dan de enige reden dat ik liever niet bij rokers zit... en dus bij mij ook niet (meer) binnen gerookt mag worden.
Ik snap dat wel hoor.. Je krijgt het hele forum over je heen en waarschijnlijk hebben ze daar totaal geen zin in
Rook niet meer, maar sinds mijn 1e zwangerschap meteen gestopt en toen mocht ook meteen iedereen lekker buiten gaan staan
wij hebben nog geen kinderen zijn wel bezig. wij roken nu dus nog binnen, maar als ik zwanger ben stop ik en mijn vriend gaat of buiten staan of achter het huis, wij hebben daar een overdekt gedeelte tussen het huis en de fabriekshal waar we voor wonen.
Mijn man rookt af en toe sigaar of pijp en dat doet ie 's avonds als de kindjes op bed liggen gewoon in de huiskamer.
Mijn man rookt buiten, in de garage en heel af en toe onder de afzuigkap. Ik rook niet. Visite rookt hier op dezelfde plekken als mijn man.
Ik rook meestal buiten. Maar heel soms rook ik in mijn slaapkamer. Met het raam open en heeeeeel soms in de keuken. Visite rookt buiten. Als het heel slecht weer is mogen ze in het halletje. Daar rook ik vaak ook met de buitendeur open maar de tussen deur dicht. Mijn optie stond er ook niet echt tussen.
Er wordt hier altijd buiten gerookt. Toen ik rookte ook buiten, in weer en wind. Manlief nogsteeds. Mijn instelling is dat als je rookt het je eigen keuze is. Daar moet je een ander niet mee belasten.
Ik laat mijn kinderen gewoon binnen. Je hebt toch ramen in je huis dan kan je de kids gewoon zien. Er zijn alleen wat dames die mijn poll niet goed door hebben buiten met kids betekend dat je kinderen hebt en buiten rookt enz hahaha