Waar sieraden kopen?

Discussie in 'De lounge' gestart door SDonya, 2 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Waar kopen jullie je sieraden?

    Mijn vaste juwelier was siebel maar die waren falliet.. Nu is het bedrijf weer verkocht maar durf er nog niet iets te kopen nu.. Verder hebben wij hier particuliere juwelierswinkels maar die zijn echt duur ( logisch natuurlijk..) en lucardi maar daar heb ik niet zo'n goed beeld van..
    ( volgens mij is dat echt flut kwaliteit?)

    Nu ben ik dus op zoek naar een andere juwelier! Ze moeten wel witgoud in het assortiment hebben want helaas ben ik allergisch voor zilver.. Geelgoud is niet mijn smaak.


    Iemand tips??
     
  2. Cabb

    Cabb Niet meer actief

    Oorbellen koop ik altijd heel goedkoop, van die nep dingen bij bijvoorbeeld kruidvat enzo. Ik kan daar absoluut niet tegen alleen tegen echt zilver dus koop ik via internet altijd losse oorbelhaakjes van echt zilver(die zal je in jouw geval ook wel in goud of eventueel chirurgisch staal kunnen kopen) en dan doe ik de goedkope oorbel aan het zilveren haakje en heb ik inmiddels een heel kistje vol, leuk voor afwisselen, alleen draag ik bijna nooit sierraden :p.

    Ik baal ook erg van het failisement van siebel want vond dat altijd erg leuke winkel, maar heb gezien dat eigenlijk een heleboel echt dure juweliers ook gewoon merken verkopen die bij siebel te koop waren en allerlei verschillende prijsklassen.
     
  3. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    4 okt 2012
    5.965
    3
    0
    Op Schiphol heb je Gassan. Zij hebben mooie sieraden. Betaalbare en onbetaalbare
     
  4. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    4 okt 2012
    5.965
    3
    0
    Hij zit trouwens ook op de Dam in Amsterdam
     
  5. mysteriousgirl1

    mysteriousgirl1 Fanatiek lid

    23 sep 2013
    1.303
    0
    0
    Amsterdam
  6. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    23 apr 2007
    2.985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Soms bij V&D of de bijenkorf. Soms bij de plaatselijke juwelier. Soms via Internet ( bvb mammakado).
     
  7. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    Gewoon naar Beverwijk daar heb je veel turksr juweliers
     
  8. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Dankjewel ik ga even kijken!

    @sila, dat durf ik echt niet.. Bang dat ik iets van slechte kwaliteit koop en geen garantie etc meer heb..! Of nog erger, dat ik word opgelicht :)
     

Deel Deze Pagina