Welke buggy is fijn voor erbij? Mijn oog is op de maxi cosi mila gevallen maar is die echt fijn?? Ervaringen? En als je een andere hebt, welke dan en hoe bevalt t??? alvast bedankt
Hier een Nuna Pepp, vind em heerlijk rijden! Meiske zit er goed in, makkelijk en klein in te klappen.
Hier een gewone eigen merk van de prenatal. Ik vind hem super, rijd goed, kids zitten goed en hij gaat binnenkort gebruikt worden voor de 3e dus hij kan best wat hebben. En qua prijs scheelt het behoorlijk wat. Maar prima kwaliteit dus.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaa ik heb de milaaaaaaaa!!!!! Geweldig ding, heerlijk.Geen moeilijk gedoe, lekker licht en de zithouding is perfect. Hij kan plat, en de maxi cosi kan erop. Echt nemen, super ding.
hihi iig 2 goede recenties op de mila Ga het maar gewoon doen denk ik!! Bedankt voor alle reacties!!!
weet niet of je al een abonnement hebt op de ouders van nu, maar daar zit nu een aanbieding bij dat als je lid word dan krijg je hem met heel veel korting icm het abonnement. Zag ik toevallig want ik heb al een buggy maar dan een maclaren