Hoi, ik zoek wat ervaringsdeskundige. Mijn dochter heeft t in dr kop gehaald dat ze een helm wil bij het fietsen. Opzich super goed en veilig maar ik heb er geen ervaring mee. Ik ben naar de Halffords gegaan en spuuglelijke prinsessen helmen gevonden. Uh...die dus niet he. Ik kijk op internet en zie hele leuke met bloemen. Mooi machting bij der fiets dacht ik zo. Want dochterlief zei ik wil een roze Iemand een goede helm, niet te zwaar en niet belachelijk duur? Misschien een leuk internet adresje wat je kent? En ik ben benieuwd hoe de ervaringen zijn met een helm?
ja hema heeft prima helmen, of daar een motiefje op zit weet ik niet. Bij ons is er eenkleine hema en die heeft vrij neutrale alleen. Ik heb er overigens een van een fietsenzaak. Kostte iets van 30 euro (van Cars). Vind het wel een prettig idee dat zoonlief een helm op heeft. DIng is zeker niet te zwaar en kun je met een wieltje strakker aandraaien. Zit daardoor altijd goed.
Mja zorg dat Irmgard op het koppie blijft zitten Ooit hier een hele veilige gehad... Van Volvo. Maar die zijn en duur en knaloranje. Daarentegen wel dusdanig verstelbaar dat je van 3 tot 13 goed zit qua maat.
Mijn kinderen hebben allebei een helm van Giro (Giro spree). Mijn dochter heeft er één met roze bloemen en mijn zoontje heeft er één met politie en boeven. Wij zijn er erg tevreden over. Ze zitten goed, zijn makkelijk op te zetten en zien er ook nog leuk uit. Volgens mij heb ik er vorig jaar iets van 40 eur per stuk voor betaald. Heb even voor je gegoogled en zie dat deze site (Giro Spree, Helmen/ caps, Accessoires, Helmen/ caps - 12GO Biking) ze verkoopt.
Wat een slimme en verstandige dochter heb jij! En Giro is idd erg goed. Super kwaliteit en goede pasvorm.
Weet niet of je ondertussen al een helm hebt aangeschaft, maar mijn zoontje heeft er eentje van de hema maar het nadeel daarvan vind ik dat het deels met klitteband vast zit aan de binnenkant. Dit lijkt nu steeds vaker los te gaan waardoor de helm niet meer goed en netjes blijft zitten. Ik zou hem niet willen adviseren.