Ik ben nu 40+3 weken zwanger, afgelopen maandag bij 40+1 weken heeft de vk me gestript... Ik had 1 cm ontsluiting, de vk had goede hoop dat de bevalling zou beginnen. Helaas heeft het niet geholpen. Heb er zelfs geen 1 harde buik van gehad!!! Wel de volgende ochtend mn slijmprop verloren, al wil dat niet veel zeggen, want 2 weken geleden was ik hem ook al verloren. Anyway, helaas loop ik nog zwanger rond.. En a.s. vrijdag word ik voor de 2e keer gestript. Heb ik nog kans dat dat wel gaat helpen om de bevalling te laten beginnen?? Of is het meestal zo, dat wanneer het de 1e keer niet lukt, het de 2e keer ook nutteloos is? Ben benieuwd naar jullie ervaring!!
dat hoeft niet de kleine komt wanneer hij er klaar voor is het kan soms net het laaste zetje zijn om de weeen op te wekken succes met de laaste loodjes
Oh meid, ik hoop voor je dat het helpt. Weet dat die laatste paar dagen echt killing zijn, en dat ze zoooo langzaam voorbij gaan. Toch maar proberen wat leuks te doen zodat de tijd wat sneller gaat... Veel succes vrijdag!