Ja gisteren weer, die vrouw is vandaag ook weer geweest. Op zich positief maar ze kijkt bij meerdere huizen zegt ze. Volgende week staat ook weer een gepland.
Het is echt een net en ruime eengezinswoning. Uiteraard smaak gevoelig maar het enige wat wat ouder is dat is de badkamer. De makelaar zegt ook mensen muggenziften nu sneller, kijken minder goed door dingen heen. Hij heeft een huis re koop waar in de straat 2 andere huizen zijn verkocht en vlot en dit huis lult niet. Mensen hebben het over zaken wat toen niet naar voren kwam maar nu opeens wel.
Blijft dankbaar werk, koken voor kritisch publiek (Ik had gister feta over een gerecht gedaan. Heb maar boos gezegd: als je het niet lust, vis het er in stilte uit en eet het niet op, maar kom op zeg dat gemiep trek ik echt slecht na een uur bezig geweest te zijn met die maaltijd ik brak toen mijn man met een vies gezicht zei: ieeeuw die feta is smerig. Suck it up!)
Ik had er vroeger een die dol was op melden. Aten wij meloen met ham. Probeerde fie de meloen te stelen. En de gam liet ie liggen. En onze Rocket nu was mijn kommetje erwtensoep aan het schoonmaken toen ik die een keer had laten staan. Vond ik ook apart (was vegetarisch)
Gelukkig eten ze meestal wel goed. En soms zeg ik dat ze 1 ding mogen laten liggen. Zoals bijvoorbeeld die feta Bord leeg moet niet persé maar een vervangend iets krijgen ze ook niet. Maar geen suggesties voor het menu = niet zaniken wat je krijgt. Zeurende mannen is nog erger dan zeurende kinderen
Ja helemaal omdat de jongste een eetprobleem heeft. Kerel hou je mond en schuif t gewoon aan de kant. De rest vonden ze heerlijk! Maar ze bleven hangen in die 'ranzige' feta. Dus geen patat of pizza vandaag hahaha,snijbonen
Nee meer het onverwachtse dat zijn werkdag er anders uit gaat zien bijvoorbeeld dan hij gepland had (dus om half 8 's morgens ineens een ziek kind hebben waardoor je thuis blijft werken ipv een kantoordag. Ik werk met afsprakenin de zorg, dus ben ook niet echt flexibel dan). Hij kan het gelukkig wel hoor, alleen vergt wat extra's van hem.
Hoe een jongedame per ongeluk een fles azijn in de verkeerde winkelwagen zette en de eigenaar van dat karretje heel droog zei: 'Ik vind het heel lief dat je met mij mee wil denken, maar azijn heb ik vandaag niet nodig' Ik vond dat zo ad rem
Onze kat maakt mij helemaal gek met zijn gemieuw. Dop ik de bonen moet meneer een boon. Spruiten moet meneer een schil. Bloemkool net zo hahaha. En geef ik hem niets nou hahaha. Voor de rest is hij lief.
Van mijn jongste zoon. Door zijn autisme heeft hij strijd al veel moeite gehad met sociale contacten. Speeldates zijn verdeeld over zijn hele school carrière (nu groep 4) op 1 hand te tellen rn meestal geregeld door mij (als in, hij zegt dst hij wil spelen en ik app de mam. Zelf regelen vind hij heel moeilijk). Poos terug gaf hij aan geen vrienden te hebben. En dat hij dat wel wilde. Dit ook besproken met school. Daar wordt hij ook super ondersteund. En nu ineens. Afgelopen woensdag gespeeld met een meisje. Dat wad zo leuk blijkbaar dat het kind gisteren ineens spontaan voor de deur stond (samen met nog 2 broertjes) En vandaag kwam hij thuis met de mededeling dat hij komende woensdag weer bij een ander meisje gaat spelen. Man had juf gevraagd of hij hulp had gehad. Maar hij heeft alles zelf geregeld. Trots
Dat onze dochter van 13 gewoon 176 cm lang is……groeit rustig door…… En onze oudste had vandaag 4 uur les over reanimatie, score van 94%, telt ook nog mee bij eindexamens. Hoppa
Die is niet zo heel gek, toch? Dat was ik ook in de brugklas al. Is uiteindelijk nog 1cm bijgekomen rond mijn 13e. Is de verwachting dat ze erg lang zal worden?
Thanks! Ja klopt sinds een maand. Net nadat wij hebben gekocht. Als ik dit had geweten had ik eerst verkocht. De pret is er even af nu.