Haha ja hoe bedenken ze het he? Ze zijn enthousiast en willen alles graag delen maar gut timing mensen Ik zeg ook vaak: mam, bedenk ook goed ik ben je dochter, niet je vriendin.
Ze heeft vast last van t voorjaar haha Mijn tante zei direct: nee hoor, ze moet zich concentreren op haar eigen gezin. Mam keek zo beteuterd dat ze geen gelijk kreeg van haar oudere zus
Niemand kriebelt mijn moeder Mijn moeder überhaupt zien als date-baar is al intens, laat die lentekriebels daarna maar helemaal zitten ze is gestopt met de lente kriebels na mijn verwekking hoor hahaha
Ik zei ook echt tegen mam: dit staat écht los van de dood van pa. Je bent gewoon mijn moeder. En dan al die oude kerels die haar leuk vinden (mam is zelf ook oud maar dat terzijde hahaha ze is vaak ouder dan haar matches) ik trek dat niet.
Had je liever een knul van 25 voor haar? Ik ken iemand. Die kwam na zijn scheiding aanzetten met een knul die net een paar jaar ouder was dan zijn zoon. Dat was wel even slikken voor veel mensen. Succes morgen he. Niet teveel aan de dates van je moeder denken dan.
Ze hadden elkaar toen op de camping ontmoet, hij had zich gesneden tijdens de afwas oma redder in nood natuurlijk… en leerden elkaar steeds beter kennen. Kregen een relatie nog een keer uit geweest want oma was dwars heb haar toen advies gegeven haha! Maarja ze wouden ook wel wat meer en op leeftijd dus de blauwe pilletjes kwamen erbij plus andere hulpmiddelen op batterijen Hoe ouder hoe gekker! Maar ze hebben samen nog een leuke tijd gehad uiteindelijk werd hij ziek en overleed. Maar beide toen al richting of in de 80
@Kaatje92 Jeetje wat heftig, ook al is er veel nieuw werk te vinden. Je plek weer vinden binnen een nieuw bedrijf kost toch heel veel energie en dan met kleintje op komst is dat wel heel druk. Kan me voorstellen dat het niet echt rustig is voor jullie. Sterkte! hopelijk word het juist alleen beter voor hem
Oh jeetje, heel begrijpelijk dat het je stress geeft. Zou hij makkelijk wat anders kunnen vinden denk je? Sterkte ermee.